Concertagenda

8 maart 2024 | 20:15 uur

Pieterkerk | Utrecht

Leiderdorps Kamerkoor en orkest/piano o.l.v. Angeliki Ploka

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.leiderdorpskamerkoor.nl

 


10 maart 2024 | 14:00 uur

TivoliVredenburg | Utrecht

Toonkunst Utrecht en Florilegium Musicum o.l.v. Jos Vermunt

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion

www.toonkunst-utrecht.nl


16 maart 2024 | 20:15 uur

Grote kerk | Zutphen

Ruysdaell Kwartet en Klaas Stok

Programma

G.P. Pergolesi - Stabat Mater


22 maart 2024 | 19:00 uur

Orpheus | Apeldoorn

Bachkoor Apeldoorn en Accademia Amsterdam o.l.v. Bas van den Heuvel

Programma

J.S. Bach - Matthäus Passion

www.bachkoorapeldoorn.nl


23 maart 2024 | 19:00 uur

Grote Kerk | Harderwijk

COV Noord West Veluwe en orkest o.l.v. Jurriaan Grootes

Programma

J.S. Bach - Matthäus Passion

www.cov-nwveluwe.nl


24 maart 2024 | 14:00 uur

Musis | Arnhem

Toonkunst Arnhem en Phion o.l.v. Bas van de Heuvel

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion

www.toonkunstarnhem.nl


29 maart 2024 | 19:30 uur

Zeeuwse Concertzaal | Middelburg

KOV Middelburg en orkest o.l.v. Pim Overduin

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion 

www.oratoriummiddelburg.nl


7 april 2024 | 14:30 uur

Philharmonie | Haarlem

Oratoriumkoor Bennebroek en orkest o.l.v. Frank Hameleers

Programma

G. Rossini - Petite Messe Solennelle

www.hetokb.nl


20 april 2024 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Stephane Denève

Programma

o.a. Daphnis et Chloé

www.grootomroepkoor.nl


27 april 2024 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor o.l.v. Benjamin Goodson

Programma

o.a. G. Rossini - Petite Messe Solennelle

www.grootomroepkoor.nl


18 mei 2024 | 20:15 uur

TivoliVredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor o.l.v. Benjamin Goodson

Programma

Living Room

divers repertoire in theatrale en laagdrempelige setting

www.grootomroepkoor.nl


22 mei 2024 | 20:15 uur

Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam

Groot Omroepkoor o.l.v. Benjamin Goodson

Programma

Like a prayer

werken van o.a. Daniel Lesur, Frank Martin en Francis Poulenc

www.grootomroepkoor.nl


23 mei 2024 | 20:15 uur

Martinikerk | Groningen

Groot Omroepkoor o.l.v. Benjamin Goodson

Programma

Like a prayer

werken van o.a. Daniel Lesur, Frank Martin en Francis Poulenc

www.grootomroepkoor.nl


24 mei 2024 | 20:15 uur

Muziekgebouw Frits Philips | Eindhoven

Groot Omroepkoor o.l.v. Benjamin Goodson

Programma

Like a prayer

werken van o.a. Daniel Lesur, Frank Martin en Francis Poulenc

www.grootomroepkoor.nl


26 mei 2024 | 10:30 uur

Kloosterkerk | Den Haag

Residentie Bach Ensembles o.l.v. Jos Vermunt

Programma

J.S. Bach - cantate BWV 39 Brich dem Hungrigen dein Brot

www.bachensembles.nl


1 juni 2024 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz

Programma

Unsuk Chin - Alice in Wonderland (Ned. première)

www.grootomroepkoor.nl


8 juni 2024 | 14:30 uur

ntb | Rotterdam

Toonkunst Rotterdam en orkest o.l.v. Maria van Nieukerken

Programma

J. Haydn - Die Jahreszeiten

www.toonkunst.nl


14 juni 2024 | 20:15 uur

TivoliVredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Karina Canellakis

Programma

H. Berlioz - La Damnation de Faust

www.grootomroepkoor.nl


Concerten in voorgaande jaren (archief)