Concertagenda archief

1 oktober 2022 | 17:00 uur

Doopsgezinde Kerk | Haarlem

Haarlems Bachensemble o.l.v. Mark Lippe

Programma

J.A. Hasse - Mis in D

www.haarlemsbachensemble.nl


30 september 2022 | 20:00 uur

De Burght | Uithoorn

C.O.V. Amicitia Uithoorn en Florilegium Musicum o.l.v. Toon de Graaf

Programma

J.S. Bach - Hohe Messe

www.amicitia-uithoorn.nl


25 september 2022 | 12:00 uur

Willem II Kunstruimte | Den Bosch

Capella Brabant, accordeon duo TOEAC o.l.v. Marc Versteeg

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.capellabrabant.nl


24 september 2022 | 15:00 uur

Willem II Kunstruimte | Den Bosch

Capella Brabant, accordeon duo TOEAC o.l.v. Marc Versteeg

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.capellabrabant.nl


16 september 2022 | 20:15 uur

TivoliVredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Karina Canellakis

Programma

Giuseppe Verdi - Quatro Pezzi Sacri

JacobTV - Paradiddle


10 september 2022 | 13:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Michele Mariotti

Programma

Vincenzo Bellini - Norma

www.grootomroepkoor.nl


4 juli 2022 | 20:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. Benjamin Goodson

Programma

G.F. Händel - Dixit Dominus

W.A. Mozart - Requiem


17 juni 2022 | 20:15 uur

Tivoli Vredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. Karina Canellakis

Programma

Giuseppe Verdi Requiem

www.grootomroepkoor.nl


4 juni 2022 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omropekoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. Kent Nagano

Programma

Hans Abrahamsen The Snow Queen

www.grootomroepkoor.nl


20 mei 2022 | 20:00 uur

Sint Nicolaas Basiliek | Ijsselstein

VERPLAATST!!!

COV Ijsselstein en orkest o.l.v. Bas van den Heuvel

Programma

J. Haydn

Stabat Mater

www.cov-ijsselstein.nl


28 april 2022 | 20:15 uur

Tivoli Vredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor o.l.v. Benjamin Goodson

Programma

The Living Room

Bob Chilcott Dances in the streets
Kurt Weill uit Das Berliner Requiem: Ballade vom ertrunkenen Mädchen
György Ligeti Delen uit Nonsense madrigals
Kathleen Allan Maid on the shore
Kārlis Lācis Es bij' meita
Harry Bannink uit Ja zuster, nee zuster: Aan de trapeze
Maurice Ravel uit Trois chansons: Ronde

www.grootomroepkoor.nl


16 april 2022 | 1:00 uur

Prinsekerk | Rotterdam

KCOV Halleluja en orkest o.l.v. Michel Poels

Programma

J.S. Bach

Johannes Passion BWV 245


10 april 2022 | 14:15 uur

ntb | Veghel

Philips Philharmonisch Koor en kamerorkest Alveare

o.l.v. Lucas Vis

Programma

J.S. Bach

Mattheus Passion BWV 244


9 april 2022 | 19:00 uur

Catharinakerk | Eindhoven

Philips Philharmonisch Koor en kamerorkest Alveare

o.l.v. Lucas Vis

Programma

J.S. Bach

Mattheus Passion BWV 244


8 april 2022 | 19:00 uur

ntb | Den Bosch

Philips Philharmonisch Koor en kamerorkest Alveare

o.l.v. Lucas Vis

Programma

J.S. Bach

Mattheus Passion BWV 244


2 april 2022 | 20:00 uur

Theater aan het Vrijthof | Maastricht

Groot Omroepkoor en Philharmonie Zuidnederland

o.l.v. Duncan Ward

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.philharmoniezuidnederland.nl


1 april 2022 | 20:15 uur

Muziekgebouw Frits Philips | Eindhoven

Groot Omroepkoor en Philharmonie Zuidnederland

o.l.v. Duncan Ward

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.philharmoniezuidnederland.nl


26 maart 2022 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. Karina Canellakis

Programma

Leoš Janáček Kát'a Kabanová

www.grootomroepkoor.nl


20 maart 2022 | 17:00 uur

Dorpskerk | Leiderdorp

COV Excelsior en orkest Leiden Sinfonietta o.l.v. Hans van der Toorn

Programma

F. Mendelssohn - Wer nun den lieben Gott lässt walten

www.covexcelsiorleiderdorp.nl


12 maart 2022 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor o.l.v. Benjamin Goodson

Programma

Arvo Pärt Gebet nach dem Kanon uit Kanon Pokajanen
Arvo Pärt Pari intervallo
Arvo Pärt The Beatitudes
Alfred Schnittke Twaalf boetepsalmen

www.grootomroepkoor.nl


12 maart 2022 | 20:00 uur

ntb | Den Haag

Calliope Consort o.l.v. Guillermo Brachetta

Programma

J.S. Bach - Schweigt Stille, Plaudert nicht - Kaffee Kantate BWV 211


27 februari 2022 | 15:00 uur

Oude Kerk | Naaldwijk

Calliope Consort o.l.v. Guillermo Brachetta

Programma

J.S. Bach - Schweigt Stille, Plaudert nicht - Kaffee Kantate BWV 211


20 februari 2022 | 11:00 uur

Hodenpijl | Schipluiden

Calliope Consort o.l.v. Guillermo Brachetta

Programma

J.S. Bach - Schweigt Stille, Plaudert nicht - Kaffee Kantate BWV 211


12 februari 2022 | 20:00 uur

Concertzaal | Valthermond

Esther Kuiper, Vincent van Amsterdam en Diederik van Dijk

Programma

G.B. Pergolesi

Stabat Mater

www.klassiekintveen.nl


6 februari 2022 | 10:30 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. Peter Dijkstra

Programma

Georg Friedrich Händel Hoogtepunten uit Solomon

www.grootomroepkoor.nl


4 februari 2022 | 19:30 uur

Tivoli Vredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. Peter Dijkstra

Programma

Georg Friedrich Händel Solomon

www.grootomroepkoor.nl


29 januari 2022 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. Dima Slobodeniouk

Programma

Karin Rehnqvist Silent earth
Hans Abrahamsen Hoornconcert
Karol Szymanowski Stabat Mater

www.grootomroepkoor.nl


28 januari 2022 | 20:00 uur

Grote Kerk | Gorkum

COV Gorkum en orkest o.l.v. Toon de Graaf

Programma

J.S. Bach

Hohe Messe BWV 232

www.covgorkum.nl

 


29 december 2021 | 1:00 uur

Dominicuskerk | Amsterdam

koor en orkest

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium


23 december 2021 | 20:15 uur

Domkerk | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. Benjamin Goodson

Programma

Radio 4 Kerstconcert

www.grootomroepkoor.nl


19 december 2021 | 13:30 uur

De Doelen | Rotterdam

Groot Omroepkoor, Rotterdams Philharmonisch Orkest en solisten

o.l.v. Jonathan Cohen

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.grootomroepkoor.nl


18 december 2021 | 19:30 uur

De Doelen | Rotterdam

Groot Omroepkoor, Rotterdams Philharmonisch Orkesten en solisten

o.l.v. Jonathan Cohen

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.grootomroepkoor.nl


17 december 2021 | 19:30 uur

De Doelen | Rotterdam

Groot Omroepkoor en Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Jonathan Cohen

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.grootomroepkoor.nl


12 december 2021 | 15:30 uur

Vredebergkerk | Arnhem

Toonkunst Arnhem en musici olv Bas van den Heuvel

GEANNULEERD!!

Programma

G. Rossini - Petite Messe Solennelle

www.toonkunstarnhem.nl


11 december 2021 | 19:00 uur

Sint Jacobskerk | Vlissingen

Zeeuws Concertkoor en Dordrechts Kamerorkest o.l.v. Pim Overduin

GEANNULEERD!!!

Programma

John Rutter

Mass of the Children

Magnificat

Te Deum

www.zeeuwsconcertkoor.nl


4 december 2021 | 17:00 uur

Gertrudis Kathedraal | Utrecht

Mark Lippe - orgel

Programma

aria's nntb


26 november 2021 | 20:00 uur

Theater Orpheus | Apeldoorn

Bachkoor Apeldoorn en Phion olv Bas van den Heuvel

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.phion.nl

www.bachkoorapeldoorn.nl


12 november 2021 | 20:15 uur

Tivoli Vredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. Hannu Lintu

Programma

Jean Sibelius Nachtelijke rit en zonsopkomst
Aleksandr Skrjabin Prométhée, le poème du feu
Sergej Prokofjev Alexander Nevsky

www.grootomroepkoor.nl


12 november 2021 | 23:00 uur

Tivoli Vredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. Hannu Lintu

Programma

Aleksandr Skrjabin Prométhée, le poème du feu

www.grootomroepkoor.nl


6 november 2021 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omoepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. Antony Hermus

Programma

Richard Wagner Ouverture tot de 1e akte Lohengrin
Peter-Jan Wagemans Carnival of shades
Gustav Holst The Planets

www.grootomroepkoor.nl

 

 


5 november 2021 | 20:15 uur

Sint Nicolaas Basiliek | IJsselstein

COV IJsselstein en Nationaal Symfonisch Kamerorkest (NASKA)

olv Bas van den Heuvel

Programma

W.A. Mozart

Requiem KV 626

Vesperae solennes de Confessore KV 339

Alma Dei Creatoris KV 277


2 november 2021 | 18:30 uur

Gertrudis Kathedraal | Utrecht

Mark Lippe - orgel

Programma

J.S. Bach - Die Seele ruht uit cantate 127

G.F. Händel - aria's uit derde deel Messiah


14 juli 2021 | 20:15 uur

Groenmarktkerk | Haarlem

Pocket Pergolesi

met Esther Kuiper, Vincent van Amsterdam en Diederik van Dijk

Programma

G.B. Pergolesi - Stabat Mater

voor reserveringen zie contact

 


11 juli 2021 | 14:30 uur

Protestantse kerk | Vlieland

Pocket Pergolesi

met Esther Kuiper, Vincent van Amsterdam en Diederik van Dijk

Programma

G.B. Pergolesi - Stabat Mater

voor reserveringen: zie contact Titia van Heyst

www.protestantsegemeentevlieland.nl


10 juli 2021 | 20:15 uur

Protestantse kerk | Vlieland

Pocket Pergolesi

met Esther Kuiper, Vincent van Amsterdam en Diederik van Dijk

Programma

G.B. Pergolesi - Stabat Mater

voor reserveringen: zie contact Titia van Heyst

www.protestantsegemeentevlieland.nl


7 juli 2021 | 19:00 uur

Beauforthuis | Austerlitz

Pocket Pergolesi

met Esther Kuiper, Vincent van Amsterdam en Diederik van Dijk

Programma

G.B. Pergolesi - Stabat Mater

www.beauforthuis.nl


7 juli 2021 | 20:30 uur

Beauforthuis | Austerlitz

Pocket Pergolesi

met Esther Kuiper, Vincent van Amsterdam en Diederik van Dijk

Programma

G.B. Pergolesi - Stabat Mater

www.beauforthuis.nl


18 juni 2021 | 20:15 uur

TivoliVredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest olv Karina Canellakis

Programma

H. Berlioz - La Damnation de Faust


5 juni 2021 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest olv Franck Ollu

Programma

Opera's van Weir en Dallapiccola: trauma's en vergeefse hoop


2 mei 2021 | 10:30 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest olv Edo de Waart

Programma

J. Brahms oa Gesang der Parzen


30 april 2021 | 20:15 uur

TivoliVredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest olv Edo de Waart

Programma

J. Brahms - Gesang der Parzen

 


17 april 2021 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor olv Ed Spanjaard

Programma

Franse koorwerken

oa van Maurice Duruflé

live stream


2 april 2021 | 12:00 uur

Grote Kerk | Barendrecht

Pocket Pergolesi

Esther Kuiper - mezzosopraan

Vincent van Amsterdam - accordeon

Diederik van Dijk - cello

 

Programma

G.B. Pergolesi - Stabat Mater

Live stream


2 april 2021 | 20:15 uur

TivoliVredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Philharmonisch Orkest olv Marcus Creed

Programma

F. Mendelssohn - Paulus

live stream


13 juni 2020 | 15:00 uur

Doopsgezinde kerk | Haarlem

Haarlems Bach Ensemble o.l.v. Mark Lippe

Programma

J.S. Bach - Hohe Messe BWV 232

www.haarlemsbachensemble.nl


12 juni 2020 | 20:00 uur

Doopsgezinde kerk | Haarlem

Haarlems Bach Ensemble o.l.v. Mark Lippe

Programma

J.S. Bach - Hohe Messe BWV 232

www.haarlemsbachensemble.nl


7 juni 2020 | 15:00 uur

ntb | ntb

Capella Brabant o.l.v. Rob Ruimers

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.capellabrabant.nl


6 juni 2020 | 20:00 uur

ntb | ntb

Capella Brabant o.l.v. Rob Ruimers

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.capellabrabant.nl


24 mei 2020 | 19:00 uur

Luxemburg Philharmonie Grand Auditorium | Luxemburg

Groot Omroepkoor en Gustav Mahler Jugend Orchester o.l.v. Daniel Harding

Programma

Gustav Mahler - Achtste Symfonie

www.grootomroepkoor.nl


21 mei 2020 | 20:00 uur

Philharmonie Keulen | Keulen (DE)

Groot Omroepkoor en Gustav Mahler Jugend Orchester o.l.v. Daniel Harding

Programma

Gustav Mahler - Achtste Symfonie

www.grootomroepkoor.nl


16 mei 2020 | 14:15 uur

Concertgebouw Grote Zaal | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Gustav Mahler Jugend Orchester o.l.v. Daniel Harding

Programma

Gustav Mahler - Achtste Symfonie

www.grootomroepkoor.nl


15 mei 2020 | 20:15 uur

Concertgebouw Grote Zaal | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Gustav Mahler Jugend Orchester o.l.v. Daniel Harding

Programma

Gustav Mahler - Achtste Symfonie

www.grootomroepkoor.nl


13 mei 2020 | 19:30 uur

Grafenegg Auditorium | Grafenegg (AU)

Groot Omroepkoor en Gustav Mahler Jugend Orchester o.l.v. Daniel Harding

Programma

Gustav Mahler - Achtste Symfonie

www.grootomroepkoor.nl


10 mei 2020 | 20:15 uur

Concertgebouw Grote Zaal | Amsterdam

Groot Omroep-vrouwenkoor

Koninklijk Concertgebouw Orkest o.l.v. Myung-Whun Chung

Programma

Gustav Mahler - Derde Symfonie

www.grootomroepkoor.nl


9 mei 2020 | 20:15 uur

Concertgebouw Grote Zaal | Amsterdam

Groot Omroepkoor en New York philharmonic o.l.v. Jaap van Zweden

Programma

Gustav Mahler - Tweede symfonie  'Auferstehung'

www.grootomroepkoor.nl


4 mei 2020 | 20:00 uur

Grote Kerk | Gorinchem

C.O.V. Gorkum o.l.v. Toon de Graaf

Programma

Gabriel Fauré - Requiem


17 april 2020 | 20:15 uur

IJsselstein | Nicolaas Basiliek

C.O.V. IJsselstein en orkest o.l.v. Bas van den Heuvel

Programma

W.A. Mozart - Requiem KV626

W.A. Mozart - Vesperae Solemnis KV339

www.cov-ijsselstein.nl


5 april 2020 | 15:00 uur

ntb | ntb

Philips Philharmonisch Koor en orkest o.l.v. Béni Csillag

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion

www.philipskoor.nl


4 april 2020 | 19:30 uur

ntb | ntb

Philips Philharmonisch Koor en orkest o.l.v. Béni Csillag

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion

www.philipskoor.nl


3 april 2020 | 19:30 uur

ntb | ntb

Philips Philharmonisch Koor en orkest o.l.v. Béni Csillag

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion

www.philipskoor.nl


28 maart 2020 | 19:30 uur

Sint Joriskerk | Amersfoort

Toonkunst Amersfoort en orkest o.l.v. Bas van de Heuvel

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion

www.toonkunstamersfoort.nl


13 maart 2020 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Karina Canallakis

Programma

Ludwig van Beethoven - Mis in C

www.grootomroepkoor.nl


6 maart 2020 | 20:15 uur

Oosterpoort | Groningen

Groot Omroepkoor o.l.v. Florian Helgath

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.grootomroepkoor.nl


16 februari 2020 | 11:00 uur

Concertgebouw Grote Zaal | Amsterdam

Groot Omroepkoor en pianoduo Scholtes en Janssens o.l.v. Peter Dijkstra

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.grootomroepkoor.nl


14 februari 2020 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en pianoduo Scholtes en Janssens o.l.v. Peter Dijkstra

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.grootomroepkoor.nl


31 januari 2020 | 20:15 uur

Grote Kerk | Gorinchem

C.O.V. Gorkum o.l.v. Toon de Graaf

Programma

Francis Poulenc - Gloria

Gabriel Fauré - Requiem

www.covgorkum.nl


19 januari 2020 | 15:00 uur

Muziekgebouw aan het IJ | Amsterdam

Groot Concertkoor Amsterdam en Het Orkest o.l.v. Enrique López Córton

Programma

Alexander Zemlinsky - Frühlingsbegräbnis

Gabriel Fauré - Requiem

www.hetgca.nl


18 januari 2020 | 20:15 uur

Zuiderkerk | Amsterdam

Groot Concertkoor Amsterdam en Het Orkest o.l.v. Enrique López Córton

Programma

Alexander Zemlinsky - Frühlingsbegräbnis

Gabriel Fauré - Requiem

www.hetgca.nl


19 december 2019 | 19:30 uur

Stadsgehoorzaal | Leiden

Nieuwe Philharmonie Utrecht o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.nputrecht.nl


18 december 2019 | 19:30 uur

Cunera Kerk | Rhenen

Nieuwe Philharmonie Utrecht o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.nputrecht.nl


17 december 2019 | 19:30 uur

Westerkerk | Amsterdam

Nieuwe Philharmonie Utrecht o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.nputrecht.nl


15 december 2019 | 14:30 uur

Nieuwe Kerk | Groningen

Nieuwe Philharmonie Utrecht o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.nputrecht.nl 

 


14 december 2019 | 19:30 uur

Tivoli Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Nieuwe Philharmonie Utrecht o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.nputrecht.nl


30 november 2019 | 20:00 uur

Sint Joriskerk | Amersfoort

Soli Amersfoort en Het Promenade Orkest o.l.v. Paul Valk

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

Felix Mendelssohn - Hör mein Bitten

www.soliamersfoort.nl


24 november 2019 | 15:00 uur

Augustinuskerk | Amstelveen

VU-koor Amsterdam o.l.v. Annemiek van der Ven

Programma

Gabriel Fauré - Requiem

Gabriel Fauré - Messe Basse

www.vukoor.nl


23 november 2019 | 20:15 uur

Mozes en Aaron kerk | Amsterdam

VU-Koor Amsterdam o.l.v. Annemiek van der Ven

Programma

Gabriel Fauré - Requiem

Gabriel Fauré - Messe Basse

www.vukoor.nl


22 november 2019 | 20:15 uur

De Schutse | Uithoorn

C.O.V. Amicitia o.l.v. Toon de Graaf

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.amicitia-uithoorn.nl


16 november 2019 | 20:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

K.C.O.V. Amsterdam en orkest o.l.v. Frank Hameleers

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.kcovamsterdam.nl


5 oktober 2019 | 20:15 uur

Jacobikerk | Utrecht

Groot Omroepkoor o.l.v. Klaas Stok

Programma

koorwerken van o.a. Daan Manneke, Ton de Leeuw en Claude Debussy

www.grootomroepkoor.nl


22 september 2019 | 11:00 uur

Concertgebouw Grote Zaal | Amsterdam

Groor Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. James Gaffigan

Programma

O.a. Albert Roussel - Évocations

www.grootomroepkoor.nl

 


20 september 2019 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. James Gaffigan

Programma

Poëzie met Debussy, Ravel en Roussel

o.a. Ravel - Shéhérazade

www.grootomroepkoor.nl


22 juni 2019 | 1:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

Programma

repertoire n.t.b. Holland Festival


16 juni 2019 | 1:00 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest 

Programma

Meezing concert o.a. Italiaans opera repertoire


7 juni 2019 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz

Programma

R. Schumann - Szenen aus Goethes Faust

www.tivolivredenburg.nl


1 juni 2019 | 13:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz

Programma

F. Schreker - Die Gezeichneten

www.concertgebouw.nl


20 april 2019 | 14:00 uur

Geertekerk | Utrecht

Koor en Orkest passieprojecten o.l.v. Madeleine Ingenhousz

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion


19 april 2019 | 19:30 uur

Geertekerk | Utrecht

Koor en Orkest passieprojecten o.l.v. Madeleine Ingenhousz

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion


13 april 2019 | 19:30 uur

Dominicuskerk | Amsterdam

Koor en Orkest passieprojecten o.l.v. Madeleine Ingenhousz

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion

 


12 april 2019 | 19:30 uur

Nieuw Kerk | IJmuiden

C.O.V. IJmuiden en orkest o.l.v. Piet Hulsbos

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion


5 april 2019 | 20:00 uur

Sin Joriskerk | Amersfoort

Soli Gloria en Promenade Orkest o.l.v. Paul Valk

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion 

www.soliamersfoort.nl


23 maart 2019 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor o.l.v. Philipp Ahmann

 

Programma

Wantenaar - n.t.b. (wereldpremière)

Goebaidoelina - Sonnengesang

Tjaikovski - Negen geestelijke koorwerken


10 maart 2019 | 12:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor o.l.v. Gijs Lenaars

Programma

o.a. D. Lesur - Cantique des Cantiques

F. Poulenc - Sept chansons

C. Debussy - Trois chansons de Charles D'Orléans

www.concertgebouw.nl


8 maart 2019 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor o.l.v. Gijs Lenaars

Programma

o.a. D. Lesur - Cantique des Cantiques

F. Poulenc - Sept chansons

C. Debussy - Trois chansons de Charles D'Orléans



3 maart 2019 | 14:30 uur

Philharmonie Haarlem | Haarlem

Oratoriumkoor Bennebroek en Promenade Orkest

o.l.v. Frank Hameleers

 

 

Programma

A. Dvorák - Mis in D

J. Rutter - Requiem

www.philharmoniehaarlem.nl


10 februari 2019 | 11:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Edo de Waart

Programma

A. Bruckner - Mis in f klein

www.concertgebouw.nl


10 februari 2019 | 15:00 uur

Catharina Kathedraal | Utrecht

Jubileum concert met Kathedrale Koor Utrecht en orkest

o.l.v. Gerard Beemster

Programma

Divers repertoire o.a. mis in C van Franz Schubert

Fiat Domine van Hendrik Andriessen 


8 februari 2019 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Edo de Waart

Programma

Bruckner - Mis in f klein 

www.tivolivredenburg.nl

 


3 februari 2019 | 15:00 uur

ntb | ntb

Collegium Musicum Traiectum o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - MIs in A BWV 234

www.cmtraiectum.nl


2 februari 2019 | 20:00 uur

Geertekerk | Utrecht

Collegium Musicum Trajectum o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - o.a. Mis in A BWV 234

www.cmtraiectum.nl


25 januari 2019 | 20:00 uur

Grote Kerk | Gorinchem

C.O.V. Gorkum en orkest o.l.v. Toon de Graaf

Programma

F. Mendelssohn Bartholdy - Paulus

www.covgorkum.nl


19 januari 2019 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. JoAnn Falletta

Programma

L. Andriessen - Agamemnon (Nederlandse première)

Chin - Le chant des enfants des étoiles (Nederlandse première)

www.concertgebouw.nl

 


22 december 2018 | 20:00 uur

Grote Kerk | Vlissingen

Vlissingse Oratorium Vereniging en Holland Symfonieorkest o.l.v. Pim Overduin

Programma

J. Haydn - Die Schöpfung

www.vlissingse-oratoriumvereniging.nl


16 december 2018 | 15:00 uur

Beurs van Berlage | Amsterdam

Groot Concertkoor Amsterdam en Concerto d'Amsterdam o.l.v. Enrique López Córton

Programma

o.a. J.S. Bach - Magnificat

www.hetcga.nl


15 december 2018 | 20:15 uur

Westerkerk | Amsterdam

Groot Concertkoor Amsterdam en Concerto d'Amsterdam o.l.v. Enrique López Córton

Programma

o.a. J.S. Bach - Magnificat

www.hetcga.nl


2 december 2018 | 10:30 uur

Singelkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Cantate 62, 61 en 36

www.bachensembleamsterdam.nl


2 december 2018 | 15:00 uur

Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Cantate 62, 61 en 36

www.bachensembleamsterdam.nl

 


1 december 2018 | 20:00 uur

Kruiskerk | Amstelveen

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Cantate 61, 62 en 36

www.bachensembleamsterdam.nl


30 november 2018 | 20:15 uur

Jacobikerk | Utrecht

Groot Omroepkoor o.l.v. Peter Dijkstra

Programma

a cappella project met werken van o.a. Z. Kodály, A. Pärt en S. Rachmaninov

www.grootomroepkoor.nl


18 november 2018 | 15:00 uur

Franciscus Xaveriuskerk | Amersfoort

Toonkunst Amersfoort o.l.v. Bas van den Heuvel

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.toonkunstamersfoort.nl

 


17 november 2018 | 19:30 uur

Grote kerk | Harderwijk

koor en orkest o.l.v. Jurriaan Grootes

Programma

J. Haydn - Die Jahreszeiten


10 november 2018 | 19:30 uur

Franciscus Xaveriuskerk | Amersfoort

koor en orkest o.l.v. Jurriaan Grootes

Programma

J. Haydn - Die Jahreszeiten


20 oktober 2018 | 20:15 uur

Gudulakerk | Lochem

Vocaal Ensemble Lochem o.l.v. Bas van den Heuvel

Programma

 J. Haydn - De Kleine Orgelmis

Zelenka - Miserere

F. Mendelssohn - Choral Kantate Wer nun den lieben Gott lasst walten

www.vocaalensemblelochem.nl


30 september 2018 | 11:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Stanislav Kochanovsky

Programma

werken van o.a. S. Rachmaninov en S. Tanejev

www.grootomroepkoor.nl


14 september 2018 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Fabien Gabel

Programma

H. Berlioz - Roméo et Juliette

www.grootomroepkoor.nl


8 september 2018 | 12:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Pablo Heras Casado

Programma

M. Moessorgski - Boris Godoenov

www.grootomroepkoor.nl


2 september 2018 | 11:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch orkest o.l.v. Giancarlo Andretta

Programma

Delen uit Italiaanse opera's van o.a. Verdi, Bellini en Puccini

http://www.grootomroepkoor.nl


2 juli 2018 | 20:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor o.l.v. Eric Whitacre

Programma

werken van Eric Whitacre, Bernstein en Copland


8 juni 2018 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Wayne Marshall

Programma

L. Bernstein - White House Cantata


3 juni 2018 | 19:00 uur

Grote Kerk | Leeuwarden

Cantatedienst met violist Hanneke Wierenga en continuo Theo Jellema

Programma

T. Merula - Cantate Jubilate

www.grotekerkleeuwarden.nl


2 juni 2018 | 14:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz

Programma

R. Strauss - Elektra


5 mei 2018 | 17:00 uur

Grote Kerk | Jimena de Frontera (Spanje)

Koor en Orkest o.l.v. Gerard Beemster

Programma

G. Rossini - Petite Messe Solennelle


29 april 2018 | 11:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Tomáš Netopil

Programma

o.a. Dvorák - Te Deum


28 april 2018 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Tomáš Netopil

Programma

o.a. A. Dvorák - Te Deum 


15 april 2018 | 15:00 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Toonkunstkoor Utrecht en Promenade Orkest o.l.v. Jos Vermunt

 

Programma

G. Fauré - Requiem

F. Poulenc - Gloria

www.tivolivredenburg.nl

 

 


28 maart 2018 | 20:00 uur

Grote Kerk | Leeuwarden

Stendenkoor en orkest o.l.v. Hans de Wilde

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion


27 maart 2018 | 20:00 uur

Atlas Theater | Emmen

Stendenkoor en orkest o.l.v. Hans de Wilde

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion 


24 maart 2018 | 19:30 uur

Muziekcentrum van de Omroep | Hilversum

C.O.V. Hilversum en orkest o.l.v. Piet Roorda

Programma

J.S. Bach - Matthaeus Passion


18 maart 2018 | 15:00 uur

Oosterkerk | Zeist

Collegium Vocale Zeist en Florilegium Musicum o.l.v. Gerard Beemster

Programma

J.S. Bach - Markus Passion


11 maart 2018 | 15:00 uur

Bergkerk | Deventer

Toonkunstkoor Euterpe en orkest o.l.v. Jan Kruisselbrink

Programma

Rossini - Petite Messe Solennelle


24 februari 2018 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Bernard Haitink

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


7 januari 2018 | 16:00 uur

Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

werken van J.S. Bach


6 januari 2018 | 12:30 uur

Singelkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

werken van J.S. Bach


17 december 2017 | 15:00 uur

Dorpskerk | Almen

Vocaal Ensemble Lochem o.l.v. Bas van den Heuvel

Programma

kerstrepertoire


16 december 2017 | 14:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Vasily Petrenko

Programma

N. Rimsky Korsakov - De gouden haan


18 november 2017 | 20:15 uur

Bethelkerk | Barneveld

C.O.V. Valerius Barneveld en orkest o.l.v. Ger Vos

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


12 november 2017 | 15:00 uur

Meerburgkerk | Zoeterwoude-Rijndijk

Leiderdorps Kamerkoor en orkest o.l.v. Arnoud van Gelder

Programma

J. Rutter - Magnificat

 

 

 


11 november 2017 | 20:00 uur

St. Janskerk | Gouda

Goudsch Kamerkoor en orkest o.l.v. Mark Lippe

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


4 november 2017 | 17:00 uur

Dorpskerk | Wilp

projectkoor en orkest o.l.v. Joost Hekel

Programma

G. Fauré - Requiem


29 oktober 2017 | 15:15 uur

Bonifaciuskerk | Medemblik

Projectkoor o.l.v. Jan Laan

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

versie voor twee piano's


28 oktober 2017 | 20:00 uur

Bonifaciuskerk | Medemblik

Projectkoor o.l.v. Jan Laan

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

versie met twee piano's


1 oktober 2017 | 15:00 uur

Leermens Donatuskerk | Leermens

sopraan solo en Ensemble 1718

Programma

werken van Telemann en Händel


30 september 2017 | 20:15 uur

Pelstergasthuiskerk | Groningen

solo sopraan en Ensemble 1718 

Programma

cantate van Telemann en aria's van Händel


24 september 2017 | 11:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz

Programma

L. v. Beethoven - Negende Symfonie


22 september 2017 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz

Programma

L. v. Beethoven - Negende Symfonie

R. Zuidam - Rude Circles


16 september 2017 | 13:30 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. James Gaffigan

Programma

G. Verdi - Simon Boccanegra


9 juni 2017 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. David Robertson

Programma

Ravel - Daphnis et Chloé

Rachmaninov - delen uit de Vespers


8 juni 2017 | 21:00 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. David Robertson

Programma

Ravel - Daphnis et Chloé

Rachmaninov - delen uit de Vespers

www.grootomroepkoor.nl


3 juni 2017 | 14:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor en Radio Filharmonisch Orkest en solisten

o.l.v. Markuz Stenz

Programma

Jörg Widmann - Babylon (Opern in sieben Bildern)

www.grootomroepkoor.nl


28 mei 2017 | 10:30 uur

Nassaukerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach

Himmelfahrtsoratorium BWV 11

Magnificat BWV 243

 

 

 


28 mei 2017 | 15:00 uur

Kruiskerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

 

 

Programma

J.S. Bach 

Himmelfahrtsoratorium BWV 11

Magnificat BWV 243


28 mei 2017 | 18:00 uur

Oude Kerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach 

Himmelfahrtsoratorium BWV 11

Magnificat BWV 243

www.bachensembleamsterdam.nl

 


13 mei 2017 | 20:15 uur

Prinsekerk | Rotterdam

KCOV Halleluja en Promenade Orkest

o.l.v. Mark Lippe

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


12 april 2017 | 19:30 uur

Concertgebouw | Amsterdam

KCOV Amsterdam en Promenade Orkest o.l.v. Frank Hameleers

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion


8 april 2017 | 15:30 uur

Dminicuskerk | Amsterdam

Koor en Orkest Passieprojecten o.l.v. Madeleine Ingenhousz

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion


1 april 2017 | 19:30 uur

Sint Jacobskerk | Vlissingen

Vlissingse Oratorium Vereniging en Holland Symfonie Orkest

o.l.v. Pim Overduin

Programma

J.S. Bach - Matthäus Passion BWV 244


26 maart 2017 | 15:00 uur

Geertekerk | Utrecht

Collegium Musicum Traiectum o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion

www.cmtraiectum.nl


25 maart 2017 | 19:30 uur

Pelgrimkerk Delfshaven | Rotterdam

Collegium Musicum Traiectum o.l.v. Paulien Kostense

 

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion

www.cmtraiectum.nl


24 maart 2017 | 20:15 uur

Philharmonie Haarlem | Haarlem

Oratoriumkoor Bennebroek en Promenade Orkest

o.l.v. Frank Hameleers 

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245


18 maart 2017 | 20:15 uur

Bergkerk | Amersfoort

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion

www.bachensembleamsterdam.nl


12 maart 2017 | 15:00 uur

Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion

www.bachensembleamsterdam.nl


11 maart 2017 | 19:30 uur

Hofkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion 

www.bachensembleamsterdam.nl

 


19 februari 2017 | 15:00 uur

Nicolaaskerk | Nieuwegein

Kamerkoor Nieuwegein o.l.v. Frank Hilberink

Bas Westerhof - orgel

Programma

liederen van Hendrik Andriessen en Albert de Klerk

www.nieuwegeinskamerkoor.nl


12 februari 2017 | 14:30 uur

Oude Kerk | Soest

Koor en orkest De Stemming o.l.v. Joost Schouten

Programma

J.S. Bach - Hohe Messe BWV 232


11 februari 2017 | 16:30 uur

Geertekerk | Utrecht

Koor en Orkest o.l.v. Madelein Ingenhousz

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.passieprojecten.nl


11 februari 2017 | 20:15 uur

Waalse kerk | Amsterdam

Koor en orkest De Stemming o.l.v. Joost Schouten

Programma

J.S. Bach - Hohe Messe BWV 232


29 januari 2017 | 12:00 uur

Parnassos | Utrecht

Liedklas cursus voor gevorderde amateurzangers en -pianisten

cursus van 12u-17u

 

 

Programma

cursus wordt gegeven door Titia van Heyst en Lineke Lever

voor meer info kun je mailen naar: vanheyst.lever@gmail.com


21 januari 2017 | 17:00 uur

Westzijderkerk | Zaandam

Collegium Vocale Zaandam en barokorkest o.l.v. Cor Brandenburg

Programma

J.S. Bach - cantate BWV 3 Ach Gott, wie manches Herzeleid

www.collegiumvocalezaandam.nl

 


8 januari 2017 | 16:00 uur

Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam (BEA)  o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Drie koningen cantates 

Weihnachts Oratorium cantate 6

www.bachensembleamsterdam.nl

 

 


7 januari 2017 | 20:15 uur

Kruiskerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Drie koningen cantates

Weihnachts Oratorium cantate 6

www.bachensembleamsterdam.nl


18 december 2016 | 15:00 uur

Catharina Kathedraal | Utrecht

Kathedrale Koor Utrecht en barokensemble o.l.v. Gerard Beemster

Programma

G.F. Händel - Messiah


16 december 2016 | 20:00 uur

De Brink | Bennekom

C.O.V. Bennekom en Promenade Orkest o.l.v. Hans de Wilde

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

cantate 1, 3, 5 en 6

www.covbennekom.nl

 

 


19 november 2016 | 20:15 uur

Vredeskerk | Amsterdam

De Amsterdamse Bachvereniging en barokensemble Arx Ardens 

o.l.v. Cor Brandenburg

Programma

G.F. Händel - Te Deum

J.D. Zelenka - Te Deum

www.de-abv.nl

 

 


29 oktober 2016 | 20:15 uur

Aller Erf | Venendaal

Kamerkoor Cantiago, Venendaals Kamerkoor en kamerorkest

o.l.v. Herman Mussche

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


28 oktober 2016 | 20:15 uur

Jacobikerk | Utrecht

Kamerkoor Cantiago, Venendaals Kamerkoor en kamerorkest

o.l.v. Herman Mussche

 

 

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


25 juni 2016 | 20:15 uur

Westerkerk | Amsterdam

Groot Concertkoor Amsterdam en HET Orkest o.l.v. Enrique Lopez

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.hetgca.nl

 

 


1 mei 2016 | 20:15 uur

Dominicuskerk | Amsterdam

Koor en Orkest o.l.v. Madeleine Ingen Housz

 

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


30 april 2016 | 20:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

KCOV Amsterdam en Het Promenade Orkest o.l.v. Frank Hameleers

Mozart en Haydn

Programma

W.A. Mozart - Requiem

J. Haydn - Harmoniemesse


17 april 2016 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Toonkunstkoor Utrecht en Concerto d'Amsterdam

o.l.v. Jos Vermunt

Programma

G.F. Händel - Four Coronation Anthems

W. A. Mozart - Krönungsmesse

 


8 april 2016 | 20:00 uur

De Munt | Brussel (BE)

Recital Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

Slotpresentatie masterclass

repertoire n.t.b.


7 april 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

Strauss en Baudelaire

Masterclass wordt gegeven door Dorian Astor, Markus Hadulla en Christianne Stotijn


6 april 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

Strauss en Baudelaire

Masterclass wordt gegeven door Dorian Astor, Markus Hadulla en Christianne Stotijn


5 april 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

Strauss en Baudelaire

Masterclass wordt gegeven door Dorian Astor, Markus Hadulla en Christianne Stotijn


23 maart 2016 | 19:30 uur

Oude Kerk | Delft

Zangvereniging St. Michael en Vivace o.l.v. Koos van Beurden

Programma

J.S. Bach - Matthäus Passion BWV 244


16 maart 2016 | 19:00 uur

Dominicanenkerk | Zwolle

Toonkunst Caecilia Zwolle en HET Symphonie Orkest o.l.v. Béni Csillag

Programma

J.S. Bach - Matthaus Passion


11 maart 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

vrije repertoire keuze n.t.b.

Masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn


10 maart 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

vrije repertoire keuze n.t.b.

Masterclass gegeven door Christianne Stotijn


19 februari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst -<

Programma

Scandinavian Songs 'songs from the north'

masterclass wordt gegeven door Anne - Sofie von Otter en Christianne Stotijn


18 februari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Msterclass

Liedduo Van Heyst - Lever

Programma

Scandinavian Songs 'songs from the north'

masterclass wordt gegeven door Anne - Sofie von Otter en Christianne Stotijn


17 februari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst- Lever

Programma

Scandinavian Songs 'songs from the north'

masterclass wordt gegeven door Anne - Sofie von Otter en Christianne Stotijn


16 februari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst- Lever

Programma

Scandinavian Songs 'songs from the north'

masterclass wordt gegeven door Anne - Sofie von Otter en Christianne Stotijn


11 februari 2016 | 12:30 uur

Muziekgebouw Frits Philips | Eindhoven

Liedrecital Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

n.t.b.


7 februari 2016 | 12:00 uur

Cultureel Centrum Parnassos | Utrecht

Liedklas cursus voor gevorderde amateurzangers en -pianisten

Programma

liedrepertoire vrije keuze


27 januari 2016 | 20:15 uur

Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam o.l.v. Maria van Nieuwkerken

Programma

www.cappellaamsterdam.nl 


26 januari 2016 | 20:15 uur

Geertekerk | Utrecht

Cappella Amsterdam o.l.v. Maria van Nieuwkerken

Programma

www.cappellaamsterdam.nl


24 januari 2016 | 11:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Nederlands Philharmonisch Orkest 

o.l.v. Edo de Waart

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


22 januari 2016 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor en Nederlands Philharmonisch Orkest 

o.l.v. Edo de Waart

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


14 januari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst- Lever

Programma

Liederen  van Hugo Wolf

Masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Dietrich Henschel



13 januari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst- Lever

Programma

Liederen  van Hugo Wolf

Masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Dietrich Henschel



12 januari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst - Lever

Programma

Liederen  van Hugo Wolf

Masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Dietrich Henschel



11 januari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann international Masterclass

Liedduo Van Heyst - Lever

Programma

Liederen  van Hugo Wolf

Masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Dietrich Henschel

 


8 januari 2016 | 12:30 uur

Tivoli/Vredenburg | Utrecht

Liedrecital Liedduo Van Heyst-Lever

Titia van Heyst en Lineke Lever

Programma

n.t.b.


3 januari 2016 | 16:00 uur

Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

 

 

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium

cantate 3 en 4

 

 


3 januari 2016 | 20:15 uur

Kruiskerk | Amstelveen

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium

cantate 3 en 4


22 december 2015 | 20:15 uur

Protestantse Kerk | Zunderdorp

Emsemble en ABC Barokorkest o.l.v. Benjamin Bakker

Programma

G.F. Händel - Messiah

deel I

www.amsemble.nl

 

 

 


21 december 2015 | 20:15 uur

Grote Kerk | Apeldoorn

Philips Philharmonisch Koor en Collegium Instrumentale o.l.v. Béni Csillag

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

cantate 1,3,5 en 6


19 december 2015 | 20:15 uur

Catharinakerk | Eindhoven

Philips Philharmonisch Koor en Orkest o.l.v. Béni Csillag

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

Cantate 1, 3, 5 en 6

Philips Philharmonisch Koor


18 december 2015 | 20:00 uur

Kloosterkerk | Den Haag

KCZ Excelsior Den Haag en Holland Symfonie Orkest 

o.l.v. Johan Sonneveld

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

cantate 1,2,3, 5 en 6


29 november 2015 | 10:30 uur

Kloosterkerk | Den Haag

Residentie Bach Ensembles o.l.v. Jos Vermunt

Programma

J.S. Bach Cantate BWV 61

Residentie Bach Ensembles

www.kloosterkerk.nl


13 november 2015 | 20:15 uur

Raamstraatkerk | Delft

Oratoriumvereniging Cantarella Delft en Holland Symfonie Orkest

o.l.v. Johan Sonneveld

Programma

A. Dvorák - Mis in D

F. X. Richter - Kemptener Te Deum


11 november 2015 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

Liederen  van Debussy en Poulenc

masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Valérie Guillorit


10 november 2015 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

met Liedduo Van Heyst-Lever


Programma

Liederen  van Debussy en Poulenc

masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Valérie Guillorit


6 november 2015 | 20:00 uur

De Brink | Bennekom

COV Bennekom en Het Promenade Orkest o.l.v. Mark Lippe

 

Programma

J. Haydn - Die Schöpfung

COV Bennekom

Het Promenade Orkest


17 oktober 2015 | 16:30 uur

Geertekerk | Utrecht

koor en orkest o.l.v. Madeleine Ingen Housz

Programma

J.S. Bach - Hohe Messe 

Meezing Passieconcerten

www.passieprojecten.nl


15 oktober 2015 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

met Liedduo Van Heyst-Lever


Programma

Liederen van Gustav Mahler

masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Eildert Beeftink


14 oktober 2015 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

met Liedduo Van Heyst-Lever


Programma

Liederen van Gustav Mahler

masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Eildert Beeftink


13 oktober 2015 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

met Liedduo Van Heyst-Lever


Programma

Liederen van Gustav Mahler

masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Eildert Beeftink


12 oktober 2015 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

met Liedduo Van Heyst-Lever

 

Programma

Liederen van Gustav Mahler

masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Eildert Beeftink


8 oktober 2015 | 22:30 uur

Opium radio 4 Vondel CS | Amsterdam

Liedduo Van Heyst - Lever

Titia van Heyst sopraan

Lineke Lever piano

 

Programma

liederen van Mahler, Debussy en Poulenc


6 september 2015 | 10:00 uur

Kloosterkerk | Den Haag

Residentie Ensemble o.l.v. Jos Vermunt

 

Programma

John Tavener - Eternity's Sunrise

www.kloosterkerk.nl


7 juni 2015 | 16:00 uur

Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

J.S. Bach - Hohe Messe

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma


31 mei 2015 | 15:00 uur

Stadhuis | IJsselstein

Liedrecital met Liedduo Van Heyst - Lever 

fluitiste Susanna Edixhoven

Programma

Titia van Heyst sopraan

Lineke Lever piano

Susanna Edixhoven fluit

werken; n.t.b.


21 mei 2015 | 1:00 uur

Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

koorwerken van Ton de Leeuw

cappellaamsterdam.nl


15 mei 2015 | 1:00 uur

ntb | Mechelen (BE)

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

koorwerken van Ton de Leeuw

www.cappellaamsterdam.nl


15 april 2015 | 20:15 uur

ntb | Bennebroek

Oratoriumkoor Bennebroek en Promenade Orkest

o.l.v. Frank Hameleers

 

Programma

J. Haydn - Mis in Bes (Theresienmesse)

W.A. Mozart - Requiem

www.oratoriumkoorbennebroek.nl


4 april 2015 | 20:15 uur

Zuiderkerk | Amsterdam

Bach - Johannes Passion

VU kamerkoor o.l.v. Annermiek van der Ven

Promenade Orkest

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245

sopraan - Titia van Heyst


2 april 2015 | 19:30 uur

De Doelen | Rotterdam

Cappella Amsterdam en Rotterdams Philharmonisch Orkest

o.l.v. Jan Willem de Vriend

Programma

J.S. Bach 

Mattheus Passion


29 maart 2015 | 10:30 uur

Kloosterkerk | Den Haag

Residentie Bach Ensembles o.l.v. Jos Vermunt

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245

sopraan - Titia van Heyst


8 februari 2015 | 12:00 uur

Parnassos | Utrecht

Liedklas cursus voor amateur liedduo's

gegeven door Titia van Heyst en Lineke Lever

Programma

n.t.b. door cursisten


1 februari 2015 | 19:30 uur

Geertekerk | Utrecht

J.S. Bach cantate 84

Ich bin vergnuegt mit meinem Gluecke

solo cantate voor sopraan 

Programma

Orkest en koor o.l.v. Gerrit Maas


25 januari 2015 | 15:00 uur

Kerk aan Zee | Muiderberg

Liedrecital Liedduo van Heyst-Lever

Titia van Heyst sopraan

Lineke Lever piano

Programma

n.t.b.


15 januari 2015 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg | Utrecht

Cappella Amsterdam o.l.v. Manoj Kamps

Programma

werken van Dusapin, Messiaen en Vivier

www.cappellaamsterdam.nl


14 januari 2015 | 20:15 uur

Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam o.l.v. Manoj Kamps

Programma

werken van Dusapin, Messiaen en Vivier

www.cappellaamsterdam.nl


4 januari 2015 | 16:00 uur

Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

Barok Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Titia van Heyst sopraan Marleene Goldstein alt

Falco van Loon tenor Michiel Meijer

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

cantate 3, 5 en 6


4 januari 2015 | 20:15 uur

Kruiskerk | Amstelveen

Barok Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Titia van Heyst sopraan Marleene Goldstein alt

Falco van Loon tenor Michiel Meijer

Programma

Weihnachts Oratorium BWV 248

Cantate 3, 5 en 6


1 januari 2015 | 22:30 uur

Vondelpark studio | Amsterdam

Opium radio 4 programma

BEA Barok Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Bach - Weihnachts Oratorium

 

Programma

Bach - Weihnachts Oratorium cantate 3 en 6

Titia van Heyst sopraan

Michiel Meijer bariton

Barok Ensemlbe Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense


24 december 2014 | 21:00 uur

ntb | Bilthoven

solistenkwartet

kerstconcert

Programma


21 december 2014 | 20:00 uur

ntb | Luzern (CH)

Cappella Amsterdam en Le Concert Lorrain o.l.v. Daniel Reuss

Programma

J.S. Bach Weihnachts Oratorium BWV 248


13 december 2014 | 20:15 uur

ntb | Haarlem

Haarlems Bach Ensemble o.l.v. Mark Lippe

Titia van Heyst sopraan Petra Ehrismann alt

Gerben Houba tenor Michel Poels bas

Programma

J.S. Bach Weihnachts Oratorium BWV 248

cantate 1 en 6

 


9 december 2014 | 20:00 uur

ntb | Wien (A)

Cappella Amsterdam en Tönkünstler Orchester o.l.v. Daniel Reuss

Programma

J.S. Bach Weihnachts Oratorium BWV 248


7 december 2014 | 20:00 uur

ntb | Wien (A)

Cappella Amsterdam en Tönkünstler Orchester o.l.v. Daniel Reuss

Programma

J.S. Bach Weihnachts Oratorium BWV 248


6 december 2014 | 20:00 uur

ntb | Grafenegg (A)

Cappella Amsterdam en Tönkünstler Orchester o.l.v. Daniel Reuss

Programma

J.S. Bach Weihnachts Oratorium BWV 248


5 december 2014 | 20:00 uur

ntb | St. Pölten (A)

Cappella Amsterdam en Tönkünstler Orchester o.l.v. Daniel Reuss

Programma

J.S. Bach Weihnachts Oratorium BWV 248


26 november 2014 | 20:15 uur

Dorpskerk | Wassenaar

Wassenaar Vocaliter en orkest Amici della Musica

o.l.v. Frank de Groot 

Programma

W.A. Mozart - Te Deum

Johann Adolf Hasse - Mis in d

Christoph Graupner - Magnificat in C

 


23 november 2014 | 15:30 uur

Noorderkerk | Bilthoven

Vrouwenkoor Ludi Cantare o.l.v. Frank Hilberink

Programma

werken van Poulenc en Fauré

sopraansolist


16 november 2014 | 15:00 uur

Aureolustheater | Brecklenkamp

Liedduo Van Heyst- Lever

Titia van Heyst sopraan

Lineke Lever piano

Programma

Werken van Hugo Wolf, Kurt Weill, Francis Poulenc


1 november 2014 | 20:15 uur

Agnes Kerk | Den Haag

Koninklijke Zangvereniging 's Gravenhage Excelsior

o.l.v. Johan Sonneveld

Programma

W.A. Mozart - Requiem

J.S. Bach - Cantate 112 en 95


10 oktober 2014 | 1:00 uur

Vredenburg | Utrecht

sopraan bij Quatre Bouches

Programma

Bach koralen uit de Matthäus Passion 


27 september 2014 | 20:15 uur

Concertgebouw | Brugge (BE)

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - (delen uit) King Arthur

regie: Paul Koek (Veenfabriek)


20 september 2014 | 20:30 uur

Chassé Theater | Breda

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock 

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - (delen uit) King Arthur

regisseur: Paul Koek


18 september 2014 | 20:00 uur

Die Glocke | Bremen (DE)

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - King Arthur 

concertante uitvoering


13 september 2014 | 20:00 uur

Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - (delen uit) King Arthur

regie: Paul Koek (Veenfabriek)


12 september 2014 | 20:15 uur

De Singel | Antwerpen (BE)

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - (delen uit) King Arthur

regie: Paul Koek (Veenfabriek)


17 augustus 2014 | 13:00 uur

Aureolustheater | Brecklenkamp

liedrecital Liedduo Van Heyst - Lever

Titia van Heyst en Lineke Lever

Programma

werken van o.a. Hugo Wolf, Kurt Weill en Franz Schubert


27 juli 2014 | 19:30 uur

King's College Chapel | Cambridge (UK)

Zuericher Kammerorchester en Zuericher Sing-Akademie o.l.v.

Sir Roger Norrington 

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245


26 juli 2014 | 20:00 uur

Royal Albert Hall | London (UK)

BBC Proms

Zuericher Kammerorchester en Zuericher Sing-Akademie

o.l.v. Sir Roger Norrington

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245

http://www.bbc.co.uk/proms/whats-on/2014/july-26


20 juli 2014 | 14:00 uur

Oude Kerk | Soest

liedrecital door liedduo Van Heyst - Lever

Titia van Heyst en Lineke Lever

Programma

Werken van o.a. Claude Debussy, Francis Poulenc, Hugo Wolf
en Kurt Weill


29 juni 2014 | 16:00 uur

Historisch Stadhuis | IJsselstein

liedrecital

Liedduo Van Heyst - Lever
Titia van Heyst en Lineke Lever

Programma

Werken van o.a. Claude Debussy, Hugo Wolf en Kurt Weill


22 mei 2014 | 21:00 uur

Onderzeebootloods | Rotterdam

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - King Arthur


21 mei 2014 | 21:00 uur

Onderzeebootloods | Rotterdam

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - King Arthur


18 mei 2014 | 15:00 uur

n.t.b. | Amsterdam

koor en orkest BEA o.l.v. Michiel Mijer

Programma

Bachcantate BWV 146 Wir müssen durch viel Trübsal


13 april 2014 | 14:30 uur

Zuiderkerk | Amsterdam

Groot Concertkoor Amsterdam en Promenade Orkest

o.l.v. Enrique López Cortón

Programma

J.S. Bach Johannes Passion BWV 245

www.grootconcertkooramsterdam.nl


12 april 2014 | 19:30 uur

Zuiderkerk | Amsterdam

Groot Concertkoor Amsterdam en Promenade Orkest

o.l.v. Enrique López Cortón

Programma

J.S. Bach Johannes Passion BWV 245

www.grootconcertkooramsterdam.nl


29 maart 2014 | 20:15 uur

Bovenkerk | Kampen

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

Krenek  Lamentaties

www.cappellaamsterdam.nl


28 maart 2014 | 20:15 uur

Pieterskerk | Utrecht

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

Krenek  Lamentaties

www.cappellaamsterdam.nl


27 maart 2014 | 20:15 uur

Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

Krenek  Lamentaties

www.cappellaamsterdam.nl


26 maart 2014 | 20:15 uur

der Aa-kerk | Groningen

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

Krenek Lamentaties

www.cappellaamsterdam.nl


21 maart 2014 | 20:15 uur

Flagey | Brussel (BE)

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - King Arthur


20 maart 2014 | 20:15 uur

Flagey | Brussel (BE)

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - King Arthur


19 maart 2014 | 20:15 uur

Flagey | Brussel (BE)

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell- King Arthur


9 maart 2014 | 15:00 uur

KLOZ 10 | Linschoten

liedrecital met duo Van Heyst - Lever

Programma

werken van Poulenc, Prokovjev, Debussy en Strawinsky.

www.linekelever.nl

 


9 februari 2014 | 15:00 uur

Aureolustheater | Brecklenkamp

liedrecital met duo Van Heyst-Lever

 

Programma

werken van Poulenc, Prokovjev, Debussy en Strawinsky.

www.aureolustheater.nl

www.linekelever.nl


8 februari 2014 | 16:00 uur

Badkapel | Den Haag, Scheveninegn

Marc Kaptijn-trompet, Peter Leerdam-contrabas

Bert Mooiman-orgel

 

Programma

Badkapelconcert

J.S. Bach solocantate BWV 51 Jauchzet Gott in allen Landen
liederen van Purcell

 


6 februari 2014 | 12:00 uur

Muziekgebouw Frits Philips kleine zaal | Eindhoven

Liedduo Van Heyst - Lever

liedrecital

Programma

werken van Poulenc, Prokovjev, Debussy en Strawinsky.

www.muziekgebouweindhoven.nl

www.linekelever.nl


12 januari 2014 | 12:00 uur

Parnassos | Utrecht

Liedklas cursus voor gevorderde amateurzangers en -pianisten

gegeven door Titia van Heyst en Lineke Lever

Programma

repertoire uit 19e en 20e eeuw.

Er is nog plek voor één duo. Opgeven kan via vanheyst.lever@gmail.com

 


8 januari 2014 | 17:00 uur

Luthersekerk | Amsterdam

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

werken van Janácek en Fauré


14 december 2013 | 13:30 uur

Nicolaikerk | Utrecht

Nieuw Nederlands Vocaal Ensemble i.s.m. Nieuwe Philharmonie Utrecht

o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

 

www.nnve.nl

www.nieuwephilharmonieutrecht.nl


13 december 2013 | 19:30 uur

Jacobikerk | Utrecht

Nieuw Nederlands Vocaal Ensemble i.s.m. Nieuwe Philharmonie Utrecht

o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

 

www.nnve.nl

www.nieuwephilharmonieutrecht.nl


24 november 2013 | 10:30 uur

Kloosterkerk | Den Haag

Residentie Bach Ensembles o.l.v. Jos Vermunt

Programma

J.S. Bach cantate BWV 79 Gott der Herr ist Sonn und Schild


3 november 2013 | 15:00 uur

Catharina Kathedraal | Utrecht

Kathedrale Koor Utrecht o.l.v. Gerard Beemster

Programma

W.A. Mozart - Requiem


19 september 2013 | 20:15 uur

Vredenburg Leidsche Rijn | Utrecht

Toonkunstkoor Utrecht o.l.v. Jos Vermunt

Programma

G.F. Händel - (Utrechts) Te Deum


8 juni 2013 | 16:00 uur

Kloosterkerk | Den Haag

Residentie Bachkoor o.l.v. Jos Vermunt

Programma

J. Brahms Ein Deutsches Requiem


26 mei 2013 | 15:00 uur

Waalsekerk | Amsterdam

Projectkoor Amsterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

Programma

J.S. Bach Goldbergvariaties arr. Trujillo


25 mei 2013 | 20:15 uur

Pelgrimvaderskerk | Rotterdam

Projectkoor Amsterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

Programma

J.S. Bach Goldbergvariaties arr. Trujillo


24 mei 2013 | 20:15 uur

Aegtenkapel | Amersfoort

Projectkoor Amsterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

Programma

J.S. Bach Goldbergvariaties arr. Trujillo


16 mei 2013 | 14:45 uur

n.t.b. | Maastricht

duo Van Heyst - Lever

Lineke Lever piano

Programma

liedrecital

Arie Antiche, De Falla, Kleppe en Gershwin


12 mei 2013 | 15:00 uur

Keyserkerk | Middenbeemster

Projectkoor Amsterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

Programma

J.S. Bach Goldbergvariaties arr. Trujillo


11 mei 2013 | 20:15 uur

Marekerk | Leiden

Projectkoor Amsterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

Programma

J.S. Bach Goldbergvariaties arr. Trujillo


10 mei 2013 | 20:15 uur

Pieterskerk | Utrecht

Projectkoor Amsterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

Programma

J.S. Bach Goldbergvariaties arr. Truijllo


28 april 2013 | 14:30 uur

Grote kerk | Apeldoorn

Bachkoor Apeldoorn en Parnassos Ensemble o.l.v. Joop Schets

Programma

o.a. W.A. Mozart Exsultate, jubilate KV 165

en Missa in C "Krönungsmesse" KV 317


21 april 2013 | 19:00 uur

Grote kerk | Dordrecht

Thuredrechtcantorij en orkest o.l.v. Frans Huijts

 

Programma

J.S. Bach Cantate BWV 4 Christ lag in Todes Banden


12 april 2013 | 15:00 uur

n.t.b. | Meerssen

Liedduo Van Heyst- Lever

Lineke Lever piano

Programma

liederen van Mozart, Kleppe en Gershwin


4 april 2013 | 20:15 uur

Muziekgebouw aan het IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam en Asko Schönberg Ensemble o.l.v. Reinbert de Leeuw

Programma

o.a.  Louis Andriessen - De Tijd

www.cappellaamsterdam.nl


29 maart 2013 | 19:30 uur

De Doelen | Rotterdam

J.S. Bach - Mattheus Passion BWV 244

Programma

Cappella Amsterdam en Rotterdams Philharmonisch Orkest

o.l.v. Daniël Reuss

www.cappellaamsterdam.nl


28 maart 2013 | 19:30 uur

De Doelen | Rotterdam

J.S. Bach - Mattheus Passion BWV 244

Programma

Cappella Amsterdam en Rotterdams Philharmonisch Orkest

o.l.v. Daniël Reuss

www.cappellaamsterdam.nl


27 maart 2013 | 19:30 uur

De Doelen | Rotterdam

J.S. Bach - Mattheus Passion BWV 244

Programma

Cappella Amsterdam en Rotterdams Philharmonisch Orkest

o.l.v. Daniël Reuss

www.cappellaamsterdam.nl


24 maart 2013 | 16:00 uur

n.t.b. | Utrecht

Duo van Heyst-Lever

Lineke Lever piano

Programma

ter gelegenheid van de 50ste verjaardag van Joost Kleppe

besloten concert

liederen van Jooste Kleppe en Leonard Bernstein


22 maart 2013 | 20:00 uur

Sainte Marie des Batignolles | Parijs (Fr)

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245

Programma

Het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michels

www.haagsbarokgezelschap.nl


21 maart 2013 | 19:30 uur

Tonhalle | Zuerich (CH)

Zuericher Sing-Akademie en Tonhalle-orchester Zuerich o.l.v. David Zinman

Programma

o.a. Igor Strawinsky - Les Noces


20 maart 2013 | 19:30 uur

Tonhalle | Zuerich (CH)

Zuericher Sing Akademie en Tonhalle- orchester Zuerich

o.l.v. David Zinman

Programma

o.a. Igor Strawinsky- Les Noces


15 maart 2013 | 19:30 uur

Badkapel | Den Haag

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245

Programma

Het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michels

www.haagsbarokgezelschap.nl


3 februari 2013 | 20:15 uur

n.t.b. | Utrecht

Liedduo Van Heyst - Lever

liederen van Joost Kleppe

Programma

concert ter gelegenheid van de 50ste verjaardag van Joost Kleppe

Lineke Lever - piano

www.linekelever.nl

www.joostkleppe.nl


23 december 2012 | 19:30 uur

Muziekgebouw aan het IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam en Combattimento Consort o.l.v. Jan Willem de Vriend

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

www.cappellaamsterdam.nl

www.combattimentoconsort.com


22 december 2012 | 19:30 uur

Musis Sacrum | Arnhem

Cappella Amsterdam en Combattimento Consort o.l.v. Jan Willem de Vriend

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

www.cappellaamsterdam.nl

www.combattimentoconsort.com

 


21 december 2012 | 19:30 uur

Grote Kerk | Naarden

Cappella Amsterdam en Combattimento consort o.l.v. Jan Willem de Vriend

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

www.cappellaamsterdam.nl

www.combattimentoconsort.com


20 december 2012 | 19:30 uur

Laurenskerk | Rotterdam

Cappella Amsterdam en Combattimento Consort o.l.v. Jan Willem de Vriend

Programma

J.S. Bach - Weihnachtsoratorium BWV 248

www.cappellaamsterdam.nl

www.combattimentoconsort.com

 


19 december 2012 | 19:30 uur

Muziekgebouw aan het IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam en Combattimento Consort o.l.v. Jan Willem de Vriend

Programma

J.S. Bach - Weihnachtsoratorium BWV 248

www.cappellaamsterdam.nl

www.combattimentoconsort.com


17 december 2012 | 19:30 uur

Sint Jan | Den Bosch

kerstconcert met

Cappella Amsterdam en het Nederlands Blazers Ensemble

Programma

delen uit J.S. Bachs Weihnachtsoratorium en Jesu meine Freude

www.nederlandsblazersensemble.nl

www.cappellaamsterdam.nl


15 december 2012 | 20:15 uur

Pelgrimvaderskerk | Delfshaven Rotterdam

Jubileumconcert van het

Rotterdams Barok Ensemble en Haags Barok Orkest o.l.v. Benjamin Bakker

Programma

G.F. Händel - Coronation Anthems

J.S. Bach - BWV 29 Wir danken dir, Gott, wir danken dir

www.rotterdamsbarokensemble.nl

 


2 december 2012 | 10:00 uur

Hulp en Heilkerk | Leidschendam

Leo van der Heijden - orgel

Programma

o.a.

J.S. Bach uit cantate 29 aria Gedenk an uns...

G.F. Händel aria's uit The Messiah

 


16 november 2012 | 20:15 uur

De Doelen | Rotterdam

J.S. Bach - cantate BWV 150 Nach dir, Herr, verlanget mich

 

Programma

Cappella Amsterdam en Rotterdams Philharmonisch Orkest

o.l.v. Yannick Nezet -Seguin

www.cappellaamsterdam.nl


9 november 2012 | 20:15 uur

De Doelen | Rotterdam

Rotterdams Philharmonisch Orkest en Collegium Vocale Gent

o.l.v. Yannick Nézet-Séguin

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.collegiumvocale.com

www.dedoelen.nl


8 november 2012 | 20:15 uur

De Doelen | Rotterdam

Rotterdams Philharmonisch Orkest en Collegium Vocale Gent

o.l.v. Yannick Nézet-Séguin

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.collegiumvocale.com

www.dedoelen.nl


12 oktober 2012 | 15:00 uur

n.t.b. | Venray

Liedduo Van Heyst - Lever

Programma

liedprogramma van diverse componisten


1 oktober 2012 | 0:00 uur

Waalse Kerk | Amsterdam

1 t/m 6 oktober 2012 cd opnamen met Cappella Amsterdam

Programma

J. Brahms


26 september 2012 | 14:30 uur

D'n Horstgraaf | Venlo

Liedduo Van Heyst - Lever

Programma

Liederen van Mozart, Moussorgski en Bernstein

Lineke Lever - piano


18 september 2012 | 14:30 uur

Ververshof | Weert

Liedduo Van Heyst - Lever

Programma

Liederen van Mozart, Moussorgski en Bernstein

Lineke Lever - piano


8 september 2012 | 20:15 uur

Hartebrugkerk | Leiden

Leiderdorps Kamerkoor o.l.v. Béni Csillag

Richard Ram - orgel

Programma

o.a. Francis Poulenc - Gloria

H. Andriessen - Miroir de peine

www.leiderdorpskamerkoor.nl


2 september 2012 | 12:00 uur

Kasteel Wittem | Wittem

Duo van Heyst - Lever

Programma

liederen van o.a. Hugo Wolf, Alphons Diepenbrock en Joost Kleppe


12 juni 2012 | 15:00 uur

n.t.b. | Campagne

liedduo Van Heyst - Lever

Programma

liedrecital

werken van Mozart, Schubert, Grieg en Bernstein

 


4 mei 2012 | 0:00 uur

n.t.b. | n.t.b.

Kamerkoor Vocoza o.l.v. Sanne Nieuwenhuijsen

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

gezongen in het Nederlands met de vertaling van Jan Rot

www.vocoza.nl

www.janrot.nl


29 april 2012 | 15:00 uur

Groenmarktkerk | Haarlem

Kamerkoor Vocoza o.l.v. Sanne Nieuwenhuijsen

Programma

J. Brahms - Een Hollands Requiem (Ein Deutsches Requiem)

hertaling van Jan Rot

www.vocoza.nl

www.janrot.nl


28 april 2012 | 20:15 uur

Dominicuskerk | Amsterdam

Kamerkoor Vocoza o.l.v. Sanne Nieuwenhuijsen

 

Programma

J. Brahms - Een Hollands Requiem (Ein Deutsches Requiem)

hertaling van Jan Rot

www.vocoza.nl

www.janrot.nl 


27 april 2012 | 20:15 uur

Janskerk | Utrecht

Utrechts Studenten Koor en Orkest o.l.v. Gilles Michels

Programma

o.a. Rachmaninov, Grieg en Larssen God in Disguise

www.usko.nl



26 april 2012 | 20:15 uur

Dominicuskerk | Amsterdam

Utrechts Studenten Koor en Orkest o.l.v. Gilles Michels

Programma

o.a. Rachmaninov, Grieg en Larssen God in Disguise

www.usko.nl


31 maart 2012 | 19:30 uur

Loods 1 | Krimpen a/d IJssel

Kamerkoor en orkest CHOIR o.l.v. Gilles Michels

Programma

J.S. Bach Mattheus Passion

www.choirdelft.nl


30 maart 2012 | 19:30 uur

Maria van Jessekerk | Delft

Kamerkoor en orkest CHOIR o.l.v. Gilles Michels

Programma

J.S. Bach Mattheus Passion

www.choirdelft.nl


17 maart 2012 | 20:00 uur

Gereformeerde Kerk | Putten

C.O.V. Putten en Barokorkest Cappella Maria Barbara o.l.v. Gerben Budding

Programma

J.S. Bach Johannes Passion

www.covputten.nl


11 maart 2012 | 15:00 uur

Der AA Kerk | Groningen

Capella Frisiae o.l.v. Gijs Lenaars

Programma

Zeven Laatste Woorden

Nederlandse passiemuziek van Manneke, van Platen des Prez en di Lasso

www.capellafrisiae.nl


10 maart 2012 | 20:15 uur

Grote Kerk | Leeuwarden

Capella Frisiae o.l.v. Gijs Lenaars

Programma

Zeven Laatste Woorden

Nederlandse passiemuziek van Manneke, van Platen des Prez en di Lasso

www.capellafrisiae.nl


24 februari 2012 | 12:30 uur

Vredenburg, Leeuwenberghkerk | Utrecht

Lunchconcert met Liedduo Van Heyst-Lever

gratis toegang

Lineke Lever: piano

Programma

liedrecital

werken van Hugo Wolf, Edvard Grieg, Leonard Bernstein en Joost Kleppe

www.vredenburg.nl

www.linekelever.nl

www.joostkleppe.nl


19 februari 2012 | 11:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Radio Kamer Filharmonie en Cappella Amsterdam o.l.v. Michael Schönwandt

Programma

o.a. Satie en Debussy

www.cappellaamsterdam.nl


17 februari 2012 | 20:15 uur

Vredenburg Leidsche Rijn | Utrecht

Radio Kamer Filharmonie en Cappella Amsterdam o.l.v. Michael Schönwandt

Programma

o.a. Satie en Debussy

www.cappellaamsterdam.nl


27 januari 2012 | 15:00 uur

Panhuys | Hulsberg

liedduo van Heyst-Lever

 

Programma

liedrecital

werken van Mozart, Schubert, Grieg en Bernstein

 


17 december 2011 | 20:00 uur

Pelgrimvaderskerk | Rotterdam

Rotterdams Barok Ensemble en Haags Barok Orkest o.l.v. Benjamin Bakker

Programma

G. F. Händel - Messiah part 1

J. Kuhnau - Magnificat

www.barokensemble.nl


12 december 2011 | 14:00 uur

n.t.b. | Heerlen

Liedduo van Heyst - Lever

 

Programma

kerstrecital


11 december 2011 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Koninklijk Concertgebouworkest en Cappella Amsterdam o.l.v. Maris Jansons

Programma

o.a. Gustav Holst - The Planets

www.cappellaamsterdam.nl


9 december 2011 | 20:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Koninklijk Concertgebouworkest en Cappella Amsterdam
o.l.v. Maris Jansons

Programma

o.a. Gustav Holst - The Planets
www.cappellaamsterdam.nl


8 december 2011 | 20:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Koninklijk Concertgebouworkest en Cappella Amsterdam

o.l.v. Maris Jansons

Programma

o.a. Gustav Holst - The Planets
www.cappellaamsterdam.nl


7 december 2011 | 20:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Koninklijk Concertgebouworkest en Cappella Amsterdam o.l.v. Maris Jansons

Programma

o.a. Gustav Holst - The Planets
www.cappellaamsterdam.nl