Concertagenda

20 september 2019 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. James Gaffigan

Programma

Poëzie met Debussy, Ravel en Roussel

o.a. Ravel - Shéhérazade

www.grootomroepkoor.nl


22 september 2019 | 11:00 uur

Concertgebouw Grote Zaal | Amsterdam

Groor Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. James Gaffigan

Programma

O.a. Albert Roussel - Évocations

www.grootomroepkoor.nl

 


5 oktober 2019 | 20:15 uur

Jacobikerk | Utrecht

Groot Omroepkoor o.l.v. Klaas Stok

Programma

koorwerken van o.a. Daan Manneke, Ton de Leeuw en Claude Debussy

www.grootomroepkoor.nl


16 november 2019 | 20:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

K.C.O.V. Amsterdam en orkest o.l.v. Frank Hameleers

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.kcovamsterdam.nl


22 november 2019 | 20:15 uur

De Schutse | Uithoorn

C.O.V. Amicitia o.l.v. Toon de Graaf

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.amicitia-uithoorn.nl


23 november 2019 | 20:15 uur

Mozes en Aaron kerk | Amsterdam

VU-Koor Amsterdam o.l.v. Annemiek van der Ven

Programma

Gabriel Fauré - Requiem

Gabriel Fauré - Messe Basse

www.vukoor.nl


24 november 2019 | 15:00 uur

Augustinuskerk | Amstelveen

VU-koor Amsterdam o.l.v. Annemiek van der Ven

Programma

Gabriel Fauré - Requiem

Gabriel Fauré - Messe Basse

www.vukoor.nl


30 november 2019 | 20:00 uur

Sint Joriskerk | Amersfoort

Soli Amersfoort en Het Promenade Orkest o.l.v. Paul Valk

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

Felix Mendelssohn - Hör mein Bitten

www.soliamersfoort.nl


14 december 2019 | 19:30 uur

Tivoli Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Nieuwe Philharmonie Utrecht o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.nputrecht.nl


15 december 2019 | 14:30 uur

Nieuwe Kerk | Groningen

Nieuwe Philharmonie Utrecht o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.nputrecht.nl 

 


17 december 2019 | 19:30 uur

Westerkerk | Amsterdam

Nieuwe Philharmonie Utrecht o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.nputrecht.nl


18 december 2019 | 19:30 uur

Cunera Kerk | Rhenen

Nieuwe Philharmonie Utrecht o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.nputrecht.nl


19 december 2019 | 19:30 uur

Stadsgehoorzaal | Leiden

Nieuwe Philharmonie Utrecht o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.nputrecht.nl


18 januari 2020 | 20:15 uur

Zuiderkerk | Amsterdam

Groot Concertkoor Amsterdam en Het Orkest o.l.v. Enrique López Córton

Programma

Alexander Zemlinsky - Frühlingsbegräbnis

Gabriel Fauré - Requiem

www.hetgca.nl


19 januari 2020 | 15:00 uur

Muziekgebouw aan het IJ | Amsterdam

Groot Concertkoor Amsterdam en Het Orkest o.l.v. Enrique López Córton

Programma

Alexander Zemlinsky - Frühlingsbegräbnis

Gabriel Fauré - Requiem

www.hetgca.nl


31 januari 2020 | 20:15 uur

Grote Kerk | Gorinchem

C.O.V. Gorkum o.l.v. Toon de Graaf

Programma

Francis Poulenc - Gloria

Gabriel Fauré - Requiem

www.covgorkum.nl


14 februari 2020 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en pianoduo Scholtes en Janssens o.l.v. Peter Dijkstra

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.grootomroepkoor.nl


16 februari 2020 | 11:00 uur

Concertgebouw Grote Zaal | Amsterdam

Groot Omroepkoor en pianoduo Scholtes en Janssens o.l.v. Peter Dijkstra

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.grootomroepkoor.nl


6 maart 2020 | 20:15 uur

Oosterpoort | Groningen

Groot Omroepkoor o.l.v. Florian Helgath

Programma

Johannes Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.grootomroepkoor.nl


13 maart 2020 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Karina Canallakis

Programma

Ludwig van Beethoven - Mis in C

www.grootomroepkoor.nl


28 maart 2020 | 19:30 uur

Sint Joriskerk | Amersfoort

Toonkunst Amersfoort en orkest o.l.v. Bas van de Heuvel

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion

www.toonkunstamersfoort.nl


3 april 2020 | 19:30 uur

ntb | ntb

Philips Philharmonisch Koor en orkest o.l.v. Béni Csillag

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion

www.philipskoor.nl


4 april 2020 | 19:30 uur

ntb | ntb

Philips Philharmonisch Koor en orkest o.l.v. Béni Csillag

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion

www.philipskoor.nl


5 april 2020 | 15:00 uur

ntb | ntb

Philips Philharmonisch Koor en orkest o.l.v. Béni Csillag

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion

www.philipskoor.nl


17 april 2020 | 20:15 uur

IJsselstein | Nicolaas Basiliek

C.O.V. IJsselstein en orkest o.l.v. Bas van den Heuvel

Programma

W.A. Mozart - Requiem KV626

W.A. Mozart - Vesperae Solemnis KV339

www.cov-ijsselstein.nl


9 mei 2020 | 20:15 uur

Concertgebouw Grote Zaal | Amsterdam

Groot Omroepkoor en New York philharmonic o.l.v. Jaap van Zweden

Programma

Gustav Mahler - Tweede symfonie  'Auferstehung'

www.grootomroepkoor.nl


10 mei 2020 | 20:15 uur

Concertgebouw Grote Zaal | Amsterdam

Groot Omroep-vrouwenkoor

Koninklijk Concertgebouw Orkest o.l.v. Myung-Whun Chung

Programma

Gustav Mahler - Derde Symfonie

www.grootomroepkoor.nl


13 mei 2020 | 19:30 uur

Grafenegg Auditorium | Grafenegg (AU)

Groot Omroepkoor en Gustav Mahler Jugend Orchester o.l.v. Daniel Harding

Programma

Gustav Mahler - Achtste Symfonie

www.grootomroepkoor.nl


15 mei 2020 | 20:15 uur

Concertgebouw Grote Zaal | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Gustav Mahler Jugend Orchester o.l.v. Daniel Harding

Programma

Gustav Mahler - Achtste Symfonie

www.grootomroepkoor.nl


16 mei 2020 | 14:15 uur

Concertgebouw Grote Zaal | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Gustav Mahler Jugend Orchester o.l.v. Daniel Harding

Programma

Gustav Mahler - Achtste Symfonie

www.grootomroepkoor.nl


21 mei 2020 | 20:00 uur

Philharmonie Keulen | Keulen (DE)

Groot Omroepkoor en Gustav Mahler Jugend Orchester o.l.v. Daniel Harding

Programma

Gustav Mahler - Achtste Symfonie

www.grootomroepkoor.nl


24 mei 2020 | 19:00 uur

Luxemburg Philharmonie Grand Auditorium | Luxemburg

Groot Omroepkoor en Gustav Mahler Jugend Orchester o.l.v. Daniel Harding

Programma

Gustav Mahler - Achtste Symfonie

www.grootomroepkoor.nl


12 juni 2020 | 20:00 uur

Doopsgezinde kerk | Haarlem

Haarlems Bach Ensemble o.l.v. Mark Lippe

Programma

J.S. Bach - Hohe Messe BWV 232

www.haarlemsbachensemble.nl


13 juni 2020 | 15:00 uur

Doopsgezinde kerk | Haarlem

Haarlems Bach Ensemble o.l.v. Mark Lippe

Programma

J.S. Bach - Hohe Messe BWV 232

www.haarlemsbachensemble.nl


27 maart 2021 | 19:30 uur

Sint-Jan kerk | Gouda

K.C.O.V. Halleluja en orkest o.l.v. Michel Poels

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion

www.kcovhalleluja.nl


Concerten in voorgaande jaren (archief)