Concertagenda archief

2 juli 2018 | 20:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor o.l.v. Eric Whitacre

Programma

werken van Eric Whitacre, Bernstein en Copland


8 juni 2018 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Wayne Marshall

Programma

L. Bernstein - White House Cantata


3 juni 2018 | 19:00 uur

Grote Kerk | Leeuwarden

Cantatedienst met violist Hanneke Wierenga en continuo Theo Jellema

Programma

T. Merula - Cantate Jubilate

www.grotekerkleeuwarden.nl


2 juni 2018 | 14:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz

Programma

R. Strauss - Elektra


5 mei 2018 | 17:00 uur

Grote Kerk | Jimena de Frontera (Spanje)

Koor en Orkest o.l.v. Gerard Beemster

Programma

G. Rossini - Petite Messe Solennelle


29 april 2018 | 11:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Tomáš Netopil

Programma

o.a. Dvorák - Te Deum


28 april 2018 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Tomáš Netopil

Programma

o.a. A. Dvorák - Te Deum 


15 april 2018 | 15:00 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Toonkunstkoor Utrecht en Promenade Orkest o.l.v. Jos Vermunt

 

Programma

G. Fauré - Requiem

F. Poulenc - Gloria

www.tivolivredenburg.nl

 

 


28 maart 2018 | 20:00 uur

Grote Kerk | Leeuwarden

Stendenkoor en orkest o.l.v. Hans de Wilde

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion


27 maart 2018 | 20:00 uur

Atlas Theater | Emmen

Stendenkoor en orkest o.l.v. Hans de Wilde

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion 


24 maart 2018 | 19:30 uur

Muziekcentrum van de Omroep | Hilversum

C.O.V. Hilversum en orkest o.l.v. Piet Roorda

Programma

J.S. Bach - Matthaeus Passion


18 maart 2018 | 15:00 uur

Oosterkerk | Zeist

Collegium Vocale Zeist en Florilegium Musicum o.l.v. Gerard Beemster

Programma

J.S. Bach - Markus Passion


11 maart 2018 | 15:00 uur

Bergkerk | Deventer

Toonkunstkoor Euterpe en orkest o.l.v. Jan Kruisselbrink

Programma

Rossini - Petite Messe Solennelle


24 februari 2018 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Bernard Haitink

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


7 januari 2018 | 16:00 uur

Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

werken van J.S. Bach


6 januari 2018 | 12:30 uur

Singelkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

werken van J.S. Bach


17 december 2017 | 15:00 uur

Dorpskerk | Almen

Vocaal Ensemble Lochem o.l.v. Bas van den Heuvel

Programma

kerstrepertoire


16 december 2017 | 14:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Vasily Petrenko

Programma

N. Rimsky Korsakov - De gouden haan


18 november 2017 | 20:15 uur

Bethelkerk | Barneveld

C.O.V. Valerius Barneveld en orkest o.l.v. Ger Vos

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


12 november 2017 | 15:00 uur

Meerburgkerk | Zoeterwoude-Rijndijk

Leiderdorps Kamerkoor en orkest o.l.v. Arnoud van Gelder

Programma

J. Rutter - Magnificat

 

 

 


11 november 2017 | 20:00 uur

St. Janskerk | Gouda

Goudsch Kamerkoor en orkest o.l.v. Mark Lippe

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


4 november 2017 | 17:00 uur

Dorpskerk | Wilp

projectkoor en orkest o.l.v. Joost Hekel

Programma

G. Fauré - Requiem


29 oktober 2017 | 15:15 uur

Bonifaciuskerk | Medemblik

Projectkoor o.l.v. Jan Laan

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

versie voor twee piano's


28 oktober 2017 | 20:00 uur

Bonifaciuskerk | Medemblik

Projectkoor o.l.v. Jan Laan

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

versie met twee piano's


1 oktober 2017 | 15:00 uur

Leermens Donatuskerk | Leermens

sopraan solo en Ensemble 1718

Programma

werken van Telemann en Händel


30 september 2017 | 20:15 uur

Pelstergasthuiskerk | Groningen

solo sopraan en Ensemble 1718 

Programma

cantate van Telemann en aria's van Händel


24 september 2017 | 11:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz

Programma

L. v. Beethoven - Negende Symfonie


22 september 2017 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz

Programma

L. v. Beethoven - Negende Symfonie

R. Zuidam - Rude Circles


16 september 2017 | 13:30 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. James Gaffigan

Programma

G. Verdi - Simon Boccanegra


9 juni 2017 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. David Robertson

Programma

Ravel - Daphnis et Chloé

Rachmaninov - delen uit de Vespers


8 juni 2017 | 21:00 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Groot Omroepkoor en Radio Filharmonisch Orkest

o.l.v. David Robertson

Programma

Ravel - Daphnis et Chloé

Rachmaninov - delen uit de Vespers

www.grootomroepkoor.nl


3 juni 2017 | 14:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor en Radio Filharmonisch Orkest en solisten

o.l.v. Markuz Stenz

Programma

Jörg Widmann - Babylon (Opern in sieben Bildern)

www.grootomroepkoor.nl


28 mei 2017 | 10:30 uur

Nassaukerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach

Himmelfahrtsoratorium BWV 11

Magnificat BWV 243

 

 

 


28 mei 2017 | 15:00 uur

Kruiskerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

 

 

Programma

J.S. Bach 

Himmelfahrtsoratorium BWV 11

Magnificat BWV 243


28 mei 2017 | 18:00 uur

Oude Kerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach 

Himmelfahrtsoratorium BWV 11

Magnificat BWV 243

www.bachensembleamsterdam.nl

 


13 mei 2017 | 20:15 uur

Prinsekerk | Rotterdam

KCOV Halleluja en Promenade Orkest

o.l.v. Mark Lippe

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


12 april 2017 | 19:30 uur

Concertgebouw | Amsterdam

KCOV Amsterdam en Promenade Orkest o.l.v. Frank Hameleers

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion


8 april 2017 | 15:30 uur

Dminicuskerk | Amsterdam

Koor en Orkest Passieprojecten o.l.v. Madeleine Ingenhousz

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion


1 april 2017 | 19:30 uur

Sint Jacobskerk | Vlissingen

Vlissingse Oratorium Vereniging en Holland Symfonie Orkest

o.l.v. Pim Overduin

Programma

J.S. Bach - Matthäus Passion BWV 244


26 maart 2017 | 15:00 uur

Geertekerk | Utrecht

Collegium Musicum Traiectum o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion

www.cmtraiectum.nl


25 maart 2017 | 19:30 uur

Pelgrimkerk Delfshaven | Rotterdam

Collegium Musicum Traiectum o.l.v. Paulien Kostense

 

Programma

J.S. Bach - Mattheus Passion

www.cmtraiectum.nl


24 maart 2017 | 20:15 uur

Philharmonie Haarlem | Haarlem

Oratoriumkoor Bennebroek en Promenade Orkest

o.l.v. Frank Hameleers 

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245


18 maart 2017 | 20:15 uur

Bergkerk | Amersfoort

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion

www.bachensembleamsterdam.nl


12 maart 2017 | 15:00 uur

Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion

www.bachensembleamsterdam.nl


11 maart 2017 | 19:30 uur

Hofkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion 

www.bachensembleamsterdam.nl

 


19 februari 2017 | 15:00 uur

Nicolaaskerk | Nieuwegein

Kamerkoor Nieuwegein o.l.v. Frank Hilberink

Bas Westerhof - orgel

Programma

liederen van Hendrik Andriessen en Albert de Klerk

www.nieuwegeinskamerkoor.nl


12 februari 2017 | 14:30 uur

Oude Kerk | Soest

Koor en orkest De Stemming o.l.v. Joost Schouten

Programma

J.S. Bach - Hohe Messe BWV 232


11 februari 2017 | 16:30 uur

Geertekerk | Utrecht

Koor en Orkest o.l.v. Madelein Ingenhousz

Programma

G.F. Händel - Messiah

www.passieprojecten.nl


11 februari 2017 | 20:15 uur

Waalse kerk | Amsterdam

Koor en orkest De Stemming o.l.v. Joost Schouten

Programma

J.S. Bach - Hohe Messe BWV 232


29 januari 2017 | 12:00 uur

Parnassos | Utrecht

Liedklas cursus voor gevorderde amateurzangers en -pianisten

cursus van 12u-17u

 

 

Programma

cursus wordt gegeven door Titia van Heyst en Lineke Lever

voor meer info kun je mailen naar: vanheyst.lever@gmail.com


21 januari 2017 | 17:00 uur

Westzijderkerk | Zaandam

Collegium Vocale Zaandam en barokorkest o.l.v. Cor Brandenburg

Programma

J.S. Bach - cantate BWV 3 Ach Gott, wie manches Herzeleid

www.collegiumvocalezaandam.nl

 


8 januari 2017 | 16:00 uur

Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam (BEA)  o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Drie koningen cantates 

Weihnachts Oratorium cantate 6

www.bachensembleamsterdam.nl

 

 


7 januari 2017 | 20:15 uur

Kruiskerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Drie koningen cantates

Weihnachts Oratorium cantate 6

www.bachensembleamsterdam.nl


18 december 2016 | 15:00 uur

Catharina Kathedraal | Utrecht

Kathedrale Koor Utrecht en barokensemble o.l.v. Gerard Beemster

Programma

G.F. Händel - Messiah


16 december 2016 | 20:00 uur

De Brink | Bennekom

C.O.V. Bennekom en Promenade Orkest o.l.v. Hans de Wilde

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

cantate 1, 3, 5 en 6

www.covbennekom.nl

 

 


19 november 2016 | 20:15 uur

Vredeskerk | Amsterdam

De Amsterdamse Bachvereniging en barokensemble Arx Ardens 

o.l.v. Cor Brandenburg

Programma

G.F. Händel - Te Deum

J.D. Zelenka - Te Deum

www.de-abv.nl

 

 


29 oktober 2016 | 20:15 uur

Aller Erf | Venendaal

Kamerkoor Cantiago, Venendaals Kamerkoor en kamerorkest

o.l.v. Herman Mussche

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


28 oktober 2016 | 20:15 uur

Jacobikerk | Utrecht

Kamerkoor Cantiago, Venendaals Kamerkoor en kamerorkest

o.l.v. Herman Mussche

 

 

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


25 juni 2016 | 20:15 uur

Westerkerk | Amsterdam

Groot Concertkoor Amsterdam en HET Orkest o.l.v. Enrique Lopez

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.hetgca.nl

 

 


1 mei 2016 | 20:15 uur

Dominicuskerk | Amsterdam

Koor en Orkest o.l.v. Madeleine Ingen Housz

 

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


30 april 2016 | 20:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

KCOV Amsterdam en Het Promenade Orkest o.l.v. Frank Hameleers

Mozart en Haydn

Programma

W.A. Mozart - Requiem

J. Haydn - Harmoniemesse


17 april 2016 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg Grote Zaal | Utrecht

Toonkunstkoor Utrecht en Concerto d'Amsterdam

o.l.v. Jos Vermunt

Programma

G.F. Händel - Four Coronation Anthems

W. A. Mozart - Krönungsmesse

 


8 april 2016 | 20:00 uur

De Munt | Brussel (BE)

Recital Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

Slotpresentatie masterclass

repertoire n.t.b.


7 april 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

Strauss en Baudelaire

Masterclass wordt gegeven door Dorian Astor, Markus Hadulla en Christianne Stotijn


6 april 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

Strauss en Baudelaire

Masterclass wordt gegeven door Dorian Astor, Markus Hadulla en Christianne Stotijn


5 april 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

Strauss en Baudelaire

Masterclass wordt gegeven door Dorian Astor, Markus Hadulla en Christianne Stotijn


23 maart 2016 | 19:30 uur

Oude Kerk | Delft

Zangvereniging St. Michael en Vivace o.l.v. Koos van Beurden

Programma

J.S. Bach - Matthäus Passion BWV 244


16 maart 2016 | 19:00 uur

Dominicanenkerk | Zwolle

Toonkunst Caecilia Zwolle en HET Symphonie Orkest o.l.v. Béni Csillag

Programma

J.S. Bach - Matthaus Passion


11 maart 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

vrije repertoire keuze n.t.b.

Masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn


10 maart 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

vrije repertoire keuze n.t.b.

Masterclass gegeven door Christianne Stotijn


19 februari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst -<

Programma

Scandinavian Songs 'songs from the north'

masterclass wordt gegeven door Anne - Sofie von Otter en Christianne Stotijn


18 februari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Msterclass

Liedduo Van Heyst - Lever

Programma

Scandinavian Songs 'songs from the north'

masterclass wordt gegeven door Anne - Sofie von Otter en Christianne Stotijn


17 februari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst- Lever

Programma

Scandinavian Songs 'songs from the north'

masterclass wordt gegeven door Anne - Sofie von Otter en Christianne Stotijn


16 februari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst- Lever

Programma

Scandinavian Songs 'songs from the north'

masterclass wordt gegeven door Anne - Sofie von Otter en Christianne Stotijn


11 februari 2016 | 12:30 uur

Muziekgebouw Frits Philips | Eindhoven

Liedrecital Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

n.t.b.


7 februari 2016 | 12:00 uur

Cultureel Centrum Parnassos | Utrecht

Liedklas cursus voor gevorderde amateurzangers en -pianisten

Programma

liedrepertoire vrije keuze


27 januari 2016 | 20:15 uur

Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam o.l.v. Maria van Nieuwkerken

Programma

www.cappellaamsterdam.nl 


26 januari 2016 | 20:15 uur

Geertekerk | Utrecht

Cappella Amsterdam o.l.v. Maria van Nieuwkerken

Programma

www.cappellaamsterdam.nl


24 januari 2016 | 11:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Groot Omroepkoor en Nederlands Philharmonisch Orkest 

o.l.v. Edo de Waart

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


22 januari 2016 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg | Utrecht

Groot Omroepkoor en Nederlands Philharmonisch Orkest 

o.l.v. Edo de Waart

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem


14 januari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst- Lever

Programma

Liederen  van Hugo Wolf

Masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Dietrich Henschel



13 januari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst- Lever

Programma

Liederen  van Hugo Wolf

Masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Dietrich Henschel



12 januari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst - Lever

Programma

Liederen  van Hugo Wolf

Masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Dietrich Henschel



11 januari 2016 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann international Masterclass

Liedduo Van Heyst - Lever

Programma

Liederen  van Hugo Wolf

Masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Dietrich Henschel

 


8 januari 2016 | 12:30 uur

Tivoli/Vredenburg | Utrecht

Liedrecital Liedduo Van Heyst-Lever

Titia van Heyst en Lineke Lever

Programma

n.t.b.


3 januari 2016 | 16:00 uur

Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

 

 

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium

cantate 3 en 4

 

 


3 januari 2016 | 20:15 uur

Kruiskerk | Amstelveen

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium

cantate 3 en 4


22 december 2015 | 20:15 uur

Protestantse Kerk | Zunderdorp

Emsemble en ABC Barokorkest o.l.v. Benjamin Bakker

Programma

G.F. Händel - Messiah

deel I

www.amsemble.nl

 

 

 


21 december 2015 | 20:15 uur

Grote Kerk | Apeldoorn

Philips Philharmonisch Koor en Collegium Instrumentale o.l.v. Béni Csillag

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

cantate 1,3,5 en 6


19 december 2015 | 20:15 uur

Catharinakerk | Eindhoven

Philips Philharmonisch Koor en Orkest o.l.v. Béni Csillag

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

Cantate 1, 3, 5 en 6

Philips Philharmonisch Koor


18 december 2015 | 20:00 uur

Kloosterkerk | Den Haag

KCZ Excelsior Den Haag en Holland Symfonie Orkest 

o.l.v. Johan Sonneveld

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

cantate 1,2,3, 5 en 6


29 november 2015 | 10:30 uur

Kloosterkerk | Den Haag

Residentie Bach Ensembles o.l.v. Jos Vermunt

Programma

J.S. Bach Cantate BWV 61

Residentie Bach Ensembles

www.kloosterkerk.nl


13 november 2015 | 20:15 uur

Raamstraatkerk | Delft

Oratoriumvereniging Cantarella Delft en Holland Symfonie Orkest

o.l.v. Johan Sonneveld

Programma

A. Dvorák - Mis in D

F. X. Richter - Kemptener Te Deum


11 november 2015 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

Liedduo Van Heyst-Lever

Programma

Liederen  van Debussy en Poulenc

masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Valérie Guillorit


10 november 2015 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

met Liedduo Van Heyst-Lever


Programma

Liederen  van Debussy en Poulenc

masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Valérie Guillorit


6 november 2015 | 20:00 uur

De Brink | Bennekom

COV Bennekom en Het Promenade Orkest o.l.v. Mark Lippe

 

Programma

J. Haydn - Die Schöpfung

COV Bennekom

Het Promenade Orkest


17 oktober 2015 | 16:30 uur

Geertekerk | Utrecht

koor en orkest o.l.v. Madeleine Ingen Housz

Programma

J.S. Bach - Hohe Messe 

Meezing Passieconcerten

www.passieprojecten.nl


15 oktober 2015 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

met Liedduo Van Heyst-Lever


Programma

Liederen van Gustav Mahler

masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Eildert Beeftink


14 oktober 2015 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

met Liedduo Van Heyst-Lever


Programma

Liederen van Gustav Mahler

masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Eildert Beeftink


13 oktober 2015 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

met Liedduo Van Heyst-Lever


Programma

Liederen van Gustav Mahler

masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Eildert Beeftink


12 oktober 2015 | 10:00 uur

De Munt/Koninklijk Conservatorium | Brussel (BE)

Udo Reinemann International Masterclass

met Liedduo Van Heyst-Lever

 

Programma

Liederen van Gustav Mahler

masterclass wordt gegeven door Christianne Stotijn en Eildert Beeftink


8 oktober 2015 | 22:30 uur

Opium radio 4 Vondel CS | Amsterdam

Liedduo Van Heyst - Lever

Titia van Heyst sopraan

Lineke Lever piano

 

Programma

liederen van Mahler, Debussy en Poulenc


6 september 2015 | 10:00 uur

Kloosterkerk | Den Haag

Residentie Ensemble o.l.v. Jos Vermunt

 

Programma

John Tavener - Eternity's Sunrise

www.kloosterkerk.nl


7 juni 2015 | 16:00 uur

Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

J.S. Bach - Hohe Messe

Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Programma


31 mei 2015 | 15:00 uur

Stadhuis | IJsselstein

Liedrecital met Liedduo Van Heyst - Lever 

fluitiste Susanna Edixhoven

Programma

Titia van Heyst sopraan

Lineke Lever piano

Susanna Edixhoven fluit

werken; n.t.b.


21 mei 2015 | 1:00 uur

Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

koorwerken van Ton de Leeuw

cappellaamsterdam.nl


15 mei 2015 | 1:00 uur

ntb | Mechelen (BE)

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

koorwerken van Ton de Leeuw

www.cappellaamsterdam.nl


15 april 2015 | 20:15 uur

ntb | Bennebroek

Oratoriumkoor Bennebroek en Promenade Orkest

o.l.v. Frank Hameleers

 

Programma

J. Haydn - Mis in Bes (Theresienmesse)

W.A. Mozart - Requiem

www.oratoriumkoorbennebroek.nl


4 april 2015 | 20:15 uur

Zuiderkerk | Amsterdam

Bach - Johannes Passion

VU kamerkoor o.l.v. Annermiek van der Ven

Promenade Orkest

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245

sopraan - Titia van Heyst


2 april 2015 | 19:30 uur

De Doelen | Rotterdam

Cappella Amsterdam en Rotterdams Philharmonisch Orkest

o.l.v. Jan Willem de Vriend

Programma

J.S. Bach 

Mattheus Passion


29 maart 2015 | 10:30 uur

Kloosterkerk | Den Haag

Residentie Bach Ensembles o.l.v. Jos Vermunt

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245

sopraan - Titia van Heyst


8 februari 2015 | 12:00 uur

Parnassos | Utrecht

Liedklas cursus voor amateur liedduo's

gegeven door Titia van Heyst en Lineke Lever

Programma

n.t.b. door cursisten


1 februari 2015 | 19:30 uur

Geertekerk | Utrecht

J.S. Bach cantate 84

Ich bin vergnuegt mit meinem Gluecke

solo cantate voor sopraan 

Programma

Orkest en koor o.l.v. Gerrit Maas


25 januari 2015 | 15:00 uur

Kerk aan Zee | Muiderberg

Liedrecital Liedduo van Heyst-Lever

Titia van Heyst sopraan

Lineke Lever piano

Programma

n.t.b.


15 januari 2015 | 20:15 uur

Tivoli/Vredenburg | Utrecht

Cappella Amsterdam o.l.v. Manoj Kamps

Programma

werken van Dusapin, Messiaen en Vivier

www.cappellaamsterdam.nl


14 januari 2015 | 20:15 uur

Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam o.l.v. Manoj Kamps

Programma

werken van Dusapin, Messiaen en Vivier

www.cappellaamsterdam.nl


4 januari 2015 | 16:00 uur

Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

Barok Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Titia van Heyst sopraan Marleene Goldstein alt

Falco van Loon tenor Michiel Meijer

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

cantate 3, 5 en 6


4 januari 2015 | 20:15 uur

Kruiskerk | Amstelveen

Barok Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Titia van Heyst sopraan Marleene Goldstein alt

Falco van Loon tenor Michiel Meijer

Programma

Weihnachts Oratorium BWV 248

Cantate 3, 5 en 6


1 januari 2015 | 22:30 uur

Vondelpark studio | Amsterdam

Opium radio 4 programma

BEA Barok Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense

Bach - Weihnachts Oratorium

 

Programma

Bach - Weihnachts Oratorium cantate 3 en 6

Titia van Heyst sopraan

Michiel Meijer bariton

Barok Ensemlbe Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense


24 december 2014 | 21:00 uur

ntb | Bilthoven

solistenkwartet

kerstconcert

Programma


21 december 2014 | 20:00 uur

ntb | Luzern (CH)

Cappella Amsterdam en Le Concert Lorrain o.l.v. Daniel Reuss

Programma

J.S. Bach Weihnachts Oratorium BWV 248


13 december 2014 | 20:15 uur

ntb | Haarlem

Haarlems Bach Ensemble o.l.v. Mark Lippe

Titia van Heyst sopraan Petra Ehrismann alt

Gerben Houba tenor Michel Poels bas

Programma

J.S. Bach Weihnachts Oratorium BWV 248

cantate 1 en 6

 


9 december 2014 | 20:00 uur

ntb | Wien (A)

Cappella Amsterdam en Tönkünstler Orchester o.l.v. Daniel Reuss

Programma

J.S. Bach Weihnachts Oratorium BWV 248


7 december 2014 | 20:00 uur

ntb | Wien (A)

Cappella Amsterdam en Tönkünstler Orchester o.l.v. Daniel Reuss

Programma

J.S. Bach Weihnachts Oratorium BWV 248


6 december 2014 | 20:00 uur

ntb | Grafenegg (A)

Cappella Amsterdam en Tönkünstler Orchester o.l.v. Daniel Reuss

Programma

J.S. Bach Weihnachts Oratorium BWV 248


5 december 2014 | 20:00 uur

ntb | St. Pölten (A)

Cappella Amsterdam en Tönkünstler Orchester o.l.v. Daniel Reuss

Programma

J.S. Bach Weihnachts Oratorium BWV 248


26 november 2014 | 20:15 uur

Dorpskerk | Wassenaar

Wassenaar Vocaliter en orkest Amici della Musica

o.l.v. Frank de Groot 

Programma

W.A. Mozart - Te Deum

Johann Adolf Hasse - Mis in d

Christoph Graupner - Magnificat in C

 


23 november 2014 | 15:30 uur

Noorderkerk | Bilthoven

Vrouwenkoor Ludi Cantare o.l.v. Frank Hilberink

Programma

werken van Poulenc en Fauré

sopraansolist


16 november 2014 | 15:00 uur

Aureolustheater | Brecklenkamp

Liedduo Van Heyst- Lever

Titia van Heyst sopraan

Lineke Lever piano

Programma

Werken van Hugo Wolf, Kurt Weill, Francis Poulenc


1 november 2014 | 20:15 uur

Agnes Kerk | Den Haag

Koninklijke Zangvereniging 's Gravenhage Excelsior

o.l.v. Johan Sonneveld

Programma

W.A. Mozart - Requiem

J.S. Bach - Cantate 112 en 95


10 oktober 2014 | 1:00 uur

Vredenburg | Utrecht

sopraan bij Quatre Bouches

Programma

Bach koralen uit de Matthäus Passion 


27 september 2014 | 20:15 uur

Concertgebouw | Brugge (BE)

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - (delen uit) King Arthur

regie: Paul Koek (Veenfabriek)


20 september 2014 | 20:30 uur

Chassé Theater | Breda

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock 

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - (delen uit) King Arthur

regisseur: Paul Koek


18 september 2014 | 20:00 uur

Die Glocke | Bremen (DE)

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - King Arthur 

concertante uitvoering


13 september 2014 | 20:00 uur

Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - (delen uit) King Arthur

regie: Paul Koek (Veenfabriek)


12 september 2014 | 20:15 uur

De Singel | Antwerpen (BE)

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - (delen uit) King Arthur

regie: Paul Koek (Veenfabriek)


17 augustus 2014 | 13:00 uur

Aureolustheater | Brecklenkamp

liedrecital Liedduo Van Heyst - Lever

Titia van Heyst en Lineke Lever

Programma

werken van o.a. Hugo Wolf, Kurt Weill en Franz Schubert


27 juli 2014 | 19:30 uur

King's College Chapel | Cambridge (UK)

Zuericher Kammerorchester en Zuericher Sing-Akademie o.l.v.

Sir Roger Norrington 

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245


26 juli 2014 | 20:00 uur

Royal Albert Hall | London (UK)

BBC Proms

Zuericher Kammerorchester en Zuericher Sing-Akademie

o.l.v. Sir Roger Norrington

Programma

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245

http://www.bbc.co.uk/proms/whats-on/2014/july-26


20 juli 2014 | 14:00 uur

Oude Kerk | Soest

liedrecital door liedduo Van Heyst - Lever

Titia van Heyst en Lineke Lever

Programma

Werken van o.a. Claude Debussy, Francis Poulenc, Hugo Wolf
en Kurt Weill


29 juni 2014 | 16:00 uur

Historisch Stadhuis | IJsselstein

liedrecital

Liedduo Van Heyst - Lever
Titia van Heyst en Lineke Lever

Programma

Werken van o.a. Claude Debussy, Hugo Wolf en Kurt Weill


22 mei 2014 | 21:00 uur

Onderzeebootloods | Rotterdam

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - King Arthur


21 mei 2014 | 21:00 uur

Onderzeebootloods | Rotterdam

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - King Arthur


18 mei 2014 | 15:00 uur

n.t.b. | Amsterdam

koor en orkest BEA o.l.v. Michiel Mijer

Programma

Bachcantate BWV 146 Wir müssen durch viel Trübsal


13 april 2014 | 14:30 uur

Zuiderkerk | Amsterdam

Groot Concertkoor Amsterdam en Promenade Orkest

o.l.v. Enrique López Cortón

Programma

J.S. Bach Johannes Passion BWV 245

www.grootconcertkooramsterdam.nl


12 april 2014 | 19:30 uur

Zuiderkerk | Amsterdam

Groot Concertkoor Amsterdam en Promenade Orkest

o.l.v. Enrique López Cortón

Programma

J.S. Bach Johannes Passion BWV 245

www.grootconcertkooramsterdam.nl


29 maart 2014 | 20:15 uur

Bovenkerk | Kampen

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

Krenek  Lamentaties

www.cappellaamsterdam.nl


28 maart 2014 | 20:15 uur

Pieterskerk | Utrecht

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

Krenek  Lamentaties

www.cappellaamsterdam.nl


27 maart 2014 | 20:15 uur

Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

Krenek  Lamentaties

www.cappellaamsterdam.nl


26 maart 2014 | 20:15 uur

der Aa-kerk | Groningen

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

Krenek Lamentaties

www.cappellaamsterdam.nl


21 maart 2014 | 20:15 uur

Flagey | Brussel (BE)

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - King Arthur


20 maart 2014 | 20:15 uur

Flagey | Brussel (BE)

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell - King Arthur


19 maart 2014 | 20:15 uur

Flagey | Brussel (BE)

Cappella Amsterdam, Muziektheater Transparant en B'rock Ensemble

o.l.v. George Petrou

Programma

H. Purcell- King Arthur


9 maart 2014 | 15:00 uur

KLOZ 10 | Linschoten

liedrecital met duo Van Heyst - Lever

Programma

werken van Poulenc, Prokovjev, Debussy en Strawinsky.

www.linekelever.nl

 


9 februari 2014 | 15:00 uur

Aureolustheater | Brecklenkamp

liedrecital met duo Van Heyst-Lever

 

Programma

werken van Poulenc, Prokovjev, Debussy en Strawinsky.

www.aureolustheater.nl

www.linekelever.nl


8 februari 2014 | 16:00 uur

Badkapel | Den Haag, Scheveninegn

Marc Kaptijn-trompet, Peter Leerdam-contrabas

Bert Mooiman-orgel

 

Programma

Badkapelconcert

J.S. Bach solocantate BWV 51 Jauchzet Gott in allen Landen
liederen van Purcell

 


6 februari 2014 | 12:00 uur

Muziekgebouw Frits Philips kleine zaal | Eindhoven

Liedduo Van Heyst - Lever

liedrecital

Programma

werken van Poulenc, Prokovjev, Debussy en Strawinsky.

www.muziekgebouweindhoven.nl

www.linekelever.nl


12 januari 2014 | 12:00 uur

Parnassos | Utrecht

Liedklas cursus voor gevorderde amateurzangers en -pianisten

gegeven door Titia van Heyst en Lineke Lever

Programma

repertoire uit 19e en 20e eeuw.

Er is nog plek voor één duo. Opgeven kan via vanheyst.lever@gmail.com

 


8 januari 2014 | 17:00 uur

Luthersekerk | Amsterdam

Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss

Programma

werken van Janácek en Fauré


14 december 2013 | 13:30 uur

Nicolaikerk | Utrecht

Nieuw Nederlands Vocaal Ensemble i.s.m. Nieuwe Philharmonie Utrecht

o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

 

www.nnve.nl

www.nieuwephilharmonieutrecht.nl


13 december 2013 | 19:30 uur

Jacobikerk | Utrecht

Nieuw Nederlands Vocaal Ensemble i.s.m. Nieuwe Philharmonie Utrecht

o.l.v. Johannes Leertouwer

Programma

G.F. Händel - Messiah

 

www.nnve.nl

www.nieuwephilharmonieutrecht.nl


24 november 2013 | 10:30 uur

Kloosterkerk | Den Haag

Residentie Bach Ensembles o.l.v. Jos Vermunt

Programma

J.S. Bach cantate BWV 79 Gott der Herr ist Sonn und Schild


3 november 2013 | 15:00 uur

Catharina Kathedraal | Utrecht

Kathedrale Koor Utrecht o.l.v. Gerard Beemster

Programma

W.A. Mozart - Requiem


19 september 2013 | 20:15 uur

Vredenburg Leidsche Rijn | Utrecht

Toonkunstkoor Utrecht o.l.v. Jos Vermunt

Programma

G.F. Händel - (Utrechts) Te Deum


8 juni 2013 | 16:00 uur

Kloosterkerk | Den Haag

Residentie Bachkoor o.l.v. Jos Vermunt

Programma

J. Brahms Ein Deutsches Requiem


26 mei 2013 | 15:00 uur

Waalsekerk | Amsterdam

Projectkoor Amsterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

Programma

J.S. Bach Goldbergvariaties arr. Trujillo


25 mei 2013 | 20:15 uur

Pelgrimvaderskerk | Rotterdam

Projectkoor Amsterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

Programma

J.S. Bach Goldbergvariaties arr. Trujillo


24 mei 2013 | 20:15 uur

Aegtenkapel | Amersfoort

Projectkoor Amsterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

Programma

J.S. Bach Goldbergvariaties arr. Trujillo


16 mei 2013 | 14:45 uur

n.t.b. | Maastricht

duo Van Heyst - Lever

Lineke Lever piano

Programma

liedrecital

Arie Antiche, De Falla, Kleppe en Gershwin


12 mei 2013 | 15:00 uur

Keyserkerk | Middenbeemster

Projectkoor Amsterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

Programma

J.S. Bach Goldbergvariaties arr. Trujillo


11 mei 2013 | 20:15 uur

Marekerk | Leiden

Projectkoor Amsterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

Programma

J.S. Bach Goldbergvariaties arr. Trujillo


10 mei 2013 | 20:15 uur

Pieterskerk | Utrecht

Projectkoor Amsterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

Programma

J.S. Bach Goldbergvariaties arr. Truijllo


28 april 2013 | 14:30 uur

Grote kerk | Apeldoorn

Bachkoor Apeldoorn en Parnassos Ensemble o.l.v. Joop Schets

Programma

o.a. W.A. Mozart Exsultate, jubilate KV 165

en Missa in C "Krönungsmesse" KV 317


21 april 2013 | 19:00 uur

Grote kerk | Dordrecht

Thuredrechtcantorij en orkest o.l.v. Frans Huijts

 

Programma

J.S. Bach Cantate BWV 4 Christ lag in Todes Banden


12 april 2013 | 15:00 uur

n.t.b. | Meerssen

Liedduo Van Heyst- Lever

Lineke Lever piano

Programma

liederen van Mozart, Kleppe en Gershwin


4 april 2013 | 20:15 uur

Muziekgebouw aan het IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam en Asko Schönberg Ensemble o.l.v. Reinbert de Leeuw

Programma

o.a.  Louis Andriessen - De Tijd

www.cappellaamsterdam.nl


29 maart 2013 | 19:30 uur

De Doelen | Rotterdam

J.S. Bach - Mattheus Passion BWV 244

Programma

Cappella Amsterdam en Rotterdams Philharmonisch Orkest

o.l.v. Daniël Reuss

www.cappellaamsterdam.nl


28 maart 2013 | 19:30 uur

De Doelen | Rotterdam

J.S. Bach - Mattheus Passion BWV 244

Programma

Cappella Amsterdam en Rotterdams Philharmonisch Orkest

o.l.v. Daniël Reuss

www.cappellaamsterdam.nl


27 maart 2013 | 19:30 uur

De Doelen | Rotterdam

J.S. Bach - Mattheus Passion BWV 244

Programma

Cappella Amsterdam en Rotterdams Philharmonisch Orkest

o.l.v. Daniël Reuss

www.cappellaamsterdam.nl


24 maart 2013 | 16:00 uur

n.t.b. | Utrecht

Duo van Heyst-Lever

Lineke Lever piano

Programma

ter gelegenheid van de 50ste verjaardag van Joost Kleppe

besloten concert

liederen van Jooste Kleppe en Leonard Bernstein


22 maart 2013 | 20:00 uur

Sainte Marie des Batignolles | Parijs (Fr)

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245

Programma

Het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michels

www.haagsbarokgezelschap.nl


21 maart 2013 | 19:30 uur

Tonhalle | Zuerich (CH)

Zuericher Sing-Akademie en Tonhalle-orchester Zuerich o.l.v. David Zinman

Programma

o.a. Igor Strawinsky - Les Noces


20 maart 2013 | 19:30 uur

Tonhalle | Zuerich (CH)

Zuericher Sing Akademie en Tonhalle- orchester Zuerich

o.l.v. David Zinman

Programma

o.a. Igor Strawinsky- Les Noces


15 maart 2013 | 19:30 uur

Badkapel | Den Haag

J.S. Bach - Johannes Passion BWV 245

Programma

Het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michels

www.haagsbarokgezelschap.nl


3 februari 2013 | 20:15 uur

n.t.b. | Utrecht

Liedduo Van Heyst - Lever

liederen van Joost Kleppe

Programma

concert ter gelegenheid van de 50ste verjaardag van Joost Kleppe

Lineke Lever - piano

www.linekelever.nl

www.joostkleppe.nl


23 december 2012 | 19:30 uur

Muziekgebouw aan het IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam en Combattimento Consort o.l.v. Jan Willem de Vriend

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

www.cappellaamsterdam.nl

www.combattimentoconsort.com


22 december 2012 | 19:30 uur

Musis Sacrum | Arnhem

Cappella Amsterdam en Combattimento Consort o.l.v. Jan Willem de Vriend

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

www.cappellaamsterdam.nl

www.combattimentoconsort.com

 


21 december 2012 | 19:30 uur

Grote Kerk | Naarden

Cappella Amsterdam en Combattimento consort o.l.v. Jan Willem de Vriend

Programma

J.S. Bach - Weihnachts Oratorium BWV 248

www.cappellaamsterdam.nl

www.combattimentoconsort.com


20 december 2012 | 19:30 uur

Laurenskerk | Rotterdam

Cappella Amsterdam en Combattimento Consort o.l.v. Jan Willem de Vriend

Programma

J.S. Bach - Weihnachtsoratorium BWV 248

www.cappellaamsterdam.nl

www.combattimentoconsort.com

 


19 december 2012 | 19:30 uur

Muziekgebouw aan het IJ | Amsterdam

Cappella Amsterdam en Combattimento Consort o.l.v. Jan Willem de Vriend

Programma

J.S. Bach - Weihnachtsoratorium BWV 248

www.cappellaamsterdam.nl

www.combattimentoconsort.com


17 december 2012 | 19:30 uur

Sint Jan | Den Bosch

kerstconcert met

Cappella Amsterdam en het Nederlands Blazers Ensemble

Programma

delen uit J.S. Bachs Weihnachtsoratorium en Jesu meine Freude

www.nederlandsblazersensemble.nl

www.cappellaamsterdam.nl


15 december 2012 | 20:15 uur

Pelgrimvaderskerk | Delfshaven Rotterdam

Jubileumconcert van het

Rotterdams Barok Ensemble en Haags Barok Orkest o.l.v. Benjamin Bakker

Programma

G.F. Händel - Coronation Anthems

J.S. Bach - BWV 29 Wir danken dir, Gott, wir danken dir

www.rotterdamsbarokensemble.nl

 


2 december 2012 | 10:00 uur

Hulp en Heilkerk | Leidschendam

Leo van der Heijden - orgel

Programma

o.a.

J.S. Bach uit cantate 29 aria Gedenk an uns...

G.F. Händel aria's uit The Messiah

 


16 november 2012 | 20:15 uur

De Doelen | Rotterdam

J.S. Bach - cantate BWV 150 Nach dir, Herr, verlanget mich

 

Programma

Cappella Amsterdam en Rotterdams Philharmonisch Orkest

o.l.v. Yannick Nezet -Seguin

www.cappellaamsterdam.nl


9 november 2012 | 20:15 uur

De Doelen | Rotterdam

Rotterdams Philharmonisch Orkest en Collegium Vocale Gent

o.l.v. Yannick Nézet-Séguin

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.collegiumvocale.com

www.dedoelen.nl


8 november 2012 | 20:15 uur

De Doelen | Rotterdam

Rotterdams Philharmonisch Orkest en Collegium Vocale Gent

o.l.v. Yannick Nézet-Séguin

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

www.collegiumvocale.com

www.dedoelen.nl


12 oktober 2012 | 15:00 uur

n.t.b. | Venray

Liedduo Van Heyst - Lever

Programma

liedprogramma van diverse componisten


1 oktober 2012 | 0:00 uur

Waalse Kerk | Amsterdam

1 t/m 6 oktober 2012 cd opnamen met Cappella Amsterdam

Programma

J. Brahms


26 september 2012 | 14:30 uur

D'n Horstgraaf | Venlo

Liedduo Van Heyst - Lever

Programma

Liederen van Mozart, Moussorgski en Bernstein

Lineke Lever - piano


18 september 2012 | 14:30 uur

Ververshof | Weert

Liedduo Van Heyst - Lever

Programma

Liederen van Mozart, Moussorgski en Bernstein

Lineke Lever - piano


8 september 2012 | 20:15 uur

Hartebrugkerk | Leiden

Leiderdorps Kamerkoor o.l.v. Béni Csillag

Richard Ram - orgel

Programma

o.a. Francis Poulenc - Gloria

H. Andriessen - Miroir de peine

www.leiderdorpskamerkoor.nl


2 september 2012 | 12:00 uur

Kasteel Wittem | Wittem

Duo van Heyst - Lever

Programma

liederen van o.a. Hugo Wolf, Alphons Diepenbrock en Joost Kleppe


12 juni 2012 | 15:00 uur

n.t.b. | Campagne

liedduo Van Heyst - Lever

Programma

liedrecital

werken van Mozart, Schubert, Grieg en Bernstein

 


4 mei 2012 | 0:00 uur

n.t.b. | n.t.b.

Kamerkoor Vocoza o.l.v. Sanne Nieuwenhuijsen

Programma

J. Brahms - Ein Deutsches Requiem

gezongen in het Nederlands met de vertaling van Jan Rot

www.vocoza.nl

www.janrot.nl


29 april 2012 | 15:00 uur

Groenmarktkerk | Haarlem

Kamerkoor Vocoza o.l.v. Sanne Nieuwenhuijsen

Programma

J. Brahms - Een Hollands Requiem (Ein Deutsches Requiem)

hertaling van Jan Rot

www.vocoza.nl

www.janrot.nl


28 april 2012 | 20:15 uur

Dominicuskerk | Amsterdam

Kamerkoor Vocoza o.l.v. Sanne Nieuwenhuijsen

 

Programma

J. Brahms - Een Hollands Requiem (Ein Deutsches Requiem)

hertaling van Jan Rot

www.vocoza.nl

www.janrot.nl 


27 april 2012 | 20:15 uur

Janskerk | Utrecht

Utrechts Studenten Koor en Orkest o.l.v. Gilles Michels

Programma

o.a. Rachmaninov, Grieg en Larssen God in Disguise

www.usko.nl



26 april 2012 | 20:15 uur

Dominicuskerk | Amsterdam

Utrechts Studenten Koor en Orkest o.l.v. Gilles Michels

Programma

o.a. Rachmaninov, Grieg en Larssen God in Disguise

www.usko.nl


31 maart 2012 | 19:30 uur

Loods 1 | Krimpen a/d IJssel

Kamerkoor en orkest CHOIR o.l.v. Gilles Michels

Programma

J.S. Bach Mattheus Passion

www.choirdelft.nl


30 maart 2012 | 19:30 uur

Maria van Jessekerk | Delft

Kamerkoor en orkest CHOIR o.l.v. Gilles Michels

Programma

J.S. Bach Mattheus Passion

www.choirdelft.nl


17 maart 2012 | 20:00 uur

Gereformeerde Kerk | Putten

C.O.V. Putten en Barokorkest Cappella Maria Barbara o.l.v. Gerben Budding

Programma

J.S. Bach Johannes Passion

www.covputten.nl


11 maart 2012 | 15:00 uur

Der AA Kerk | Groningen

Capella Frisiae o.l.v. Gijs Lenaars

Programma

Zeven Laatste Woorden

Nederlandse passiemuziek van Manneke, van Platen des Prez en di Lasso

www.capellafrisiae.nl


10 maart 2012 | 20:15 uur

Grote Kerk | Leeuwarden

Capella Frisiae o.l.v. Gijs Lenaars

Programma

Zeven Laatste Woorden

Nederlandse passiemuziek van Manneke, van Platen des Prez en di Lasso

www.capellafrisiae.nl


24 februari 2012 | 12:30 uur

Vredenburg, Leeuwenberghkerk | Utrecht

Lunchconcert met Liedduo Van Heyst-Lever

gratis toegang

Lineke Lever: piano

Programma

liedrecital

werken van Hugo Wolf, Edvard Grieg, Leonard Bernstein en Joost Kleppe

www.vredenburg.nl

www.linekelever.nl

www.joostkleppe.nl


19 februari 2012 | 11:00 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Radio Kamer Filharmonie en Cappella Amsterdam o.l.v. Michael Schönwandt

Programma

o.a. Satie en Debussy

www.cappellaamsterdam.nl


17 februari 2012 | 20:15 uur

Vredenburg Leidsche Rijn | Utrecht

Radio Kamer Filharmonie en Cappella Amsterdam o.l.v. Michael Schönwandt

Programma

o.a. Satie en Debussy

www.cappellaamsterdam.nl


27 januari 2012 | 15:00 uur

Panhuys | Hulsberg

liedduo van Heyst-Lever

 

Programma

liedrecital

werken van Mozart, Schubert, Grieg en Bernstein

 


17 december 2011 | 20:00 uur

Pelgrimvaderskerk | Rotterdam

Rotterdams Barok Ensemble en Haags Barok Orkest o.l.v. Benjamin Bakker

Programma

G. F. Händel - Messiah part 1

J. Kuhnau - Magnificat

www.barokensemble.nl


12 december 2011 | 14:00 uur

n.t.b. | Heerlen

Liedduo van Heyst - Lever

 

Programma

kerstrecital


11 december 2011 | 14:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Koninklijk Concertgebouworkest en Cappella Amsterdam o.l.v. Maris Jansons

Programma

o.a. Gustav Holst - The Planets

www.cappellaamsterdam.nl


9 december 2011 | 20:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Koninklijk Concertgebouworkest en Cappella Amsterdam
o.l.v. Maris Jansons

Programma

o.a. Gustav Holst - The Planets
www.cappellaamsterdam.nl


8 december 2011 | 20:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Koninklijk Concertgebouworkest en Cappella Amsterdam

o.l.v. Maris Jansons

Programma

o.a. Gustav Holst - The Planets
www.cappellaamsterdam.nl


7 december 2011 | 20:15 uur

Concertgebouw | Amsterdam

Koninklijk Concertgebouworkest en Cappella Amsterdam o.l.v. Maris Jansons

Programma

o.a. Gustav Holst - The Planets
www.cappellaamsterdam.nl